Bazen insanlar için hayatın en zorlu yönü kendilerini gerçekten rahat ve huzurlu hissedecekleri bir yer bulmak olabilir. Avustralya televizyon dizisi ‘A Place to Call’un kahramanı için kesinlikle durum böyle. Marta Dusseldorp’un canlandırdığı baş karakter Sarah Adams, yeni bir hayata başlamak için Paris’te 20 yıl geçirdikten sonra İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra anavatanı Avustralya’ya geri döner.

Prömiyeri 2013 yılında Avustralya’nın Yedi Ağı’nda yapılan ödüllü dönem draması, şu anda TV’de yayınlanıyor. Dram Filmon TV’deki kanal. ‘A Place to Call Home’un son bölümü bu akşam yerel saatle 20:20-9:30’da Filmon’da yayınlanacak. Canlı olarak izlenebilir veya daha sonra kaydedilebilir ve görüntülenebilir.

6. sezonun üçüncü bölümü olan Darkness and Light, Bevan Lee tarafından yazıldı ve Catherine Millar tarafından yönetildi. Bölüm, Henry’nin (Tim Draxl) kazasının sonuçlarının, bazılarını arayan ruhu getirdiğini gösteriyor. Bu arada Anna (Abby Earl), Hollywood’dan bazı heyecan verici haberlerle Sydney’e geri döner.

FilmOn, izleyicilerin haber, spor, drama, komedi, korku, yaşam tarzı, alışveriş, pop, EDM ve blues dahil olmak üzere çeşitli türlerde canlı ve kaydedilmiş Birleşik Krallık ve uluslararası televizyon şovlarını, filmleri ve müzik videolarını izlemelerini sağlayan popüler bir yayın hizmetidir. .

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.