Scream Factory, aşağıdakileri içeren üçlü özellikli 4K UHD kutu seti için ön sipariş almaya başladı. Cadılar Bayramı: Michael Myers’ın Laneti, Cadılar Bayramı H20, ve Cadılar Bayramı: Diriliş – ve bu setin bir kopyasını kendinize saklamak istiyorsanız, bunu şu adresten yapabilirsiniz: BU BAĞLANTI! Setin fiyatı 119.98 dolar ve çıkış tarihi 4 Ekimth. Scream Factory web sitesinden sipariş veren hayranlar, filmler için yeni sanat eserlerini içeren üç özel 18″ x 24″ rulo afiş alacaklar!

İşte bu setle ilgili bilgiler:

Bu kutu seti, sinema tarihinin en uzun soluklu korku serilerinden birinden üç ürkütücü filmden oluşuyor. Michael Myers, gizemli bir tarikatın yardımıyla Tommy Doyle ve Dr. Loomis’i üstlenir, tekrar Laurie Strode ile yüz yüze gelir ve bir realite TV şovunun kadrosunda yolunu keser! Bu set, daha önce yayınlanmış tüm ekstraları ve bazı yepyeni sürprizleri içeriyor…

Bu “yepyeni sürprizler” hakkında herhangi bir detay açıklanmadı ancak bu set için yeni bonus özelliklerin üretildiği kesin. Ve eğer merak ediyorsanız Cadılar Bayramı: Michael Myers’ın LanetiScream Factory bu setin hem teatral kurgunun hem de yapımcı kurgusunun 4K versiyonlarını içereceğini onayladı.

Bazı hayranlar, setteki üç filmi de istemediklerini ve ayrı ayrı almayı tercih ettiklerini söylediler, ancak Scream Factory şu anda bunu bir seçenek haline getirmedi.

4K yeteneklerim yok, bu yüzden eski Blu-ray kutu seti benim için yeterli. cadılar bayramı filmler. Bu 4K UHD setini satın alacak mısınız? Bu konudaki düşüncelerinizi aşağıya bir yorum bırakarak paylaşın.

Üç filmin de set kutusu resmine ve kapak resmine bir göz atın:

Cadılar Bayramı 1995 2002 4K UHD seti

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.