Mandaloryalı yıldız Giancarlo Esposito konuşuyor Yıldız Savaşları Moff Gideon olarak geri döndüğü dizinin yaklaşan üçüncü sezonu.

Giancarlo Esposito ilk olarak kötü adam Moff Gideon olarak ortaya çıktı. MandaloryalıPedro Pascal’ın Din Djarin ve Grogu’yu takip ederken görüldüğü ilk sezonu. Grogu için yaptığı av, sonunda Yeni Cumhuriyet tarafından yakalandığı şovun ikinci sezonunda devam etti.

Giancarlo Esposito, yüksek bahisli yeni bir sezona sıkışmaya hazırlanıyor gibi göründüğü için Gideon uzun süre esaret altında kalmayabilir. Mandaloryalı.

için bir ilk fragman iken Mandaloryalı 3. sezon bu yıl gösterildi Yıldız Savaşları Anaheim’daki kutlama, henüz Lucasfilm tarafından gelecek sezonla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak Giancarlo Esposito, hayranlarına hayal kırıklığına uğramayacaklarına dair söz verdi.

Moff Gideon oyuncusu geçtiğimiz günlerde daha da büyük bir üçüncü sezonla dalga geçti. Mandaloryalı – ikinci sezonun dijital olarak eskimiş bir Luke Skywalker’ın geri dönüşünü gördüğü düşünüldüğünde, küçük bir övünme yok. Yıldız Savaşları Evren.

Thomas J. Henry’nin Superhero Car Show & Comic Con etkinliğinde konuşan Giancarlo Esposito’ya Moff Gideon’un geri dönüşü hakkında sorular soruldu. Mandaloryalı Sezon 3. Oyuncu şunları söyledi:

“Size söylemeliyim ki, hiçbir şeyi bozmadan sizinle bir şeyler paylaşmak için, o 3. Sezon Mandaloryalı zincirden çıktı! Şaşıracaksınız!”

Raporlar Yıldız Savaşları Kutlamalar, Din Djarin’in o zamandan beri ilk kez Mandalore’a yaptığı yolculukta, Sezon 3’ün daha fazla Mandaloryalı göreceğini doğruladı. Mandaloryalı başlamak. Katee Sackhoff’un Bo-Katan Kryze’si ile yüzleşmek zorunda kalsa da, Moff Gideon ile olan mücadeleleri henüz bitmedi.

İşte dizinin özeti Yıldız Savaşları diziler:

Jango ve Boba Fett’in hikayelerinden sonra Star Wars evreninde başka bir savaşçı ortaya çıkıyor. Mandaloryalı, İmparatorluğun çöküşünden sonra ve Birinci Düzen’in ortaya çıkmasından önce geçmektedir. Yeni Cumhuriyet’in otoritesinden çok uzakta, galaksinin dış sınırlarında yalnız bir silahşörün seyahatlerini izliyoruz….

Mandaloryalı Başrollerinde Pedro Pascal, Giancarlo Esposito, Temuera Morrison, Katee Sackhoff, Ming-Na Wen, Bill Burr, Timothy Olyphant ve Carl Weathers, Rosario Dawson da yan serisinden önce Ahsoka Tano olarak diziye katılıyor. Proje Jon Favreau tarafından yaratıldı ve bölümleri Rick Famuyiwa, Bryce Dallas Howard, Peyton Reed, Carl Weathers ve Robert Rodriguez tarafından yönetilen Dave Filoni tarafından yönetildi.

Mandaloryalıİlk iki sezonu Disney Plus’ta yayınlanmaya hazır. Önümüzdeki sezonla ilgili en son haberler için bizi izlemeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.