Bayanlar ve Baylar! En iyi animasyon filmlerinden bazılarına bir göz atmak ve yıllar boyunca kalıcı bir izlenim bırakmalarının nedenlerini yeniden keşfetmek için Yeniden Ziyaret Edilen Animasyon Filmlerinin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu bölümde, denizin altından Büyük Set Resifi’ne gidiyoruz ve ardından Doğu Avustralya Akıntısı’nı kullanarak Sidney’e gidiyoruz. PixarBeşinci CGI animasyonlu sinema filmi, Kayıp Balık Nemo.

Büyük bir sualtı macerası kılığında bir baba-oğul masalı olarak tasarlandı, Kayıp Balık Nemo 2003’te sinemalara girdi. Film, Pixar’ın ilk duygu yüklü uzun metrajlı filmi olarak bir çığır açtı. Hikaye, eşini ve dört yüzden fazla doğmamış çocuğunu kaybettikten sonra hayatta kalan tek oğlu Nemo’yu varlığının her parçasıyla korumaya yemin eden aşırı korumacı bir palyaço balığı olan Marlin’in etrafında dönüyor. Nemo, bir diş hekimi tarafından sorunlu yeğeni Darla’ya hediye olarak götürüldükten sonra, Marlin oğlunu kurtarmak için evinin güvenliğinin ötesine geçmeye zorlar.

Andrew Stanton yönetiyor Kayıp Balık Nemo Bob Peterson ve David Reynolds ile birlikte yazdığı bir senaryoya dayanmaktadır. Bugünkü video, filmin yaratıcı kökenini, yeni teknolojiyi test etmeye yönelik bat ya da yüz yaklaşımını, küresel gişede sürpriz başarısını ve daha fazlasını keşfedecek. Kayıp Balık Nemo Pixar’ın dünyaya neler yapabildiklerini ve her fırsatta beklentileri nasıl karşılayacağını göstermek için kullandığı film. O halde, bir scuba elbisesi giyin ve bu olağanüstü filmle derin sulara dalarken bize katılın.

Animasyon Filmleri Tekrar Ziyaret Edildi Steve Seigh tarafından yazılmış ve anlatılmıştır ve Jasmyn Evans-Samuels tarafından düzenlenmiştir. Sence Kayıp Balık Nemo tutar? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.