Euphoria, Sydney Sweeney, Ekranda Çıplaklık, çıplaklık, Beyaz Lotus, HBO

Sydney Sweeney, dizinin ikinci sezonunda önemli adımlar attı. öfori ve HBO sınırlı dizisindeki rolü nedeniyle Beyaz nilüfer. Sweeney o zamandan beri Cassie Howard’ı oynuyor. öfori İlk sezonda, ancak ikinci sezonda materyali yükseldi ve aktrisin En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Emmy Ödülü adaylığı almasına neden oldu. Sweeney ayrıca dizideki rolü için aday gösterildi. Beyaz nilüfer ancak algılanan riskli seçimler de kariyerini şekillendirdi. Rolleri, özellikle öforiaktrisin ekrandaki çıplaklık konusunda çok utangaç olmadığını gördüm ve şimdi neden onun hakkında konuşuyor “durmayacak” çıplak sahneler yapıyor ve işten 6 ay ara vermeyi maddi olarak karşılayamıyor.

ile sohbet sırasında Hollywood Muhabiri, Sweeney iki başarılı dizideki yıldız yükselişini ve bir seks sembolü olarak algılanmanın baskılarını yansıttı. Fanları öfori Sweeney’nin lise öğrencisi Cassie Howard’ı canlandırmasını övdüler, ancak geçmişte bazı oyuncu arkadaşları yaratıcı Sam Levinson’ı dizinin çıplak sahnelerini nasıl ele aldığı konusunda eleştirdi. Sweeney bu konuda daha önce konuşmuş ve sahneleri ona yardım ettiği için övmüştür. “kendinden emin ol” vücudu ile, ancak 24 yaşındaki daha ayrıntılı olarak Hollywood Muhabiri tamamen güvendiğini söyleyerek “Birlikte çalıştığım film yapımcıları ve Sam’in yazdığı her şey beni her zaman heyecanlandırıyor.” Oyuncu çıplak sahnelerin daha kolay olduğunu söyledi çünkü “sanki başkasının hayatıymış gibi” ne zaman çalışıyorsa. Bu, oyuncu kadrosunun ve ekibin önünde çıplak olmaktan endişe etmek yerine hikayeye odaklanmasını sağlıyor.

“İnsanlar bir karakteri oynadığımı unutuyor. ‘Oh, ekranda çıplak oluyor, o bir seks sembolü’ diye düşünüyorlar. Ve bunun önüne geçemiyorum. Bu sahnelerle ilgili bir sorunum yok ve onları yapmayı bırakmayacağım ama keşke sektördeki aktörler hakkında varsaydığımız şeyler hakkında açık bir konuşma yapmanın daha kolay bir yolu olsaydı.”

Röportaj sırasında başka bir ilginç anda Sweeney, başarılı bir şovda olmasına rağmen hala hissettiği finansal güvensizliğe ve bunun anne olma hayalleriyle nasıl bir ilişkisi olduğuna değindi. Aktris ve ailesi, Hollywood hayallerini desteklemek için 13 yaşındayken Washington eyaletinden Los Angeles’a taşındı ve bir aile yetiştirmeyi düşünürken LA’deki yaşam tarzını karşılayabilmek için altı ay izin alamayacağını itiraf ediyor. iş:

“Bir ailem olsun istiyorum, her zaman genç bir anne olmak istemişimdir ve bu endüstrinin çocuk sahibi genç kadınları nasıl damgaladığı ve onlara farklı bir gözle baktığı konusunda endişeliyim. Çalışmazsam, sahip olacağım çocuklar için para ve destek olmayacağından endişelendim.”

Bu kaygı düzeyi nedeniyle, oyuncu çok katı bir çalışma programı geliştirdi. Oyunculuğun yanı sıra Sweeney, kendisini tüketse bile gelecekteki ailesine bakabilecek kadar finansal olarak güvende olduğundan emin olmak için sık sık marka anlaşmaları ve onaylar alıyor.

“Altı aylık bir ara vermek isteseydim, bunu karşılayacak gelirim yok. Beni destekleyen kimse yok, başvurabileceğim, faturalarımı ödeyebileceğim, yardım çağırabileceğim kimse yok. Oyunculuk yapsaydım, Los Angeles’taki hayatımı karşılayamazdım çünkü mecbur olduğum için anlaşmalar yapıyorum. Oyunculara eskiden olduğu gibi para ödemiyorlar ve flamalar ile artık artık alamıyorsunuz. Yerleşik yıldızlar hala maaş alıyor, ancak avukatıma yüzde 5, acentelerime yüzde 10, işletme müdürüme yüzde 3 veya bunun gibi bir şey vermem gerekiyor. Reklamcıma her ay ödeme yapmak zorundayım ve bu benim ipoteğimden daha fazla.”

LA yorumlarında yaşamanın maliyetini karşılamanın bazı sonuçlara yol açabileceğini hissediyorum. “ilk dünya problemleri” kitlelerden şikayetler, ama onun amacını anlıyorum. İçinde bulunduğu durumdan şikayet ettiğini sanmıyorum, sadece onun için gerçeklerin ne olduğunu açıklıyor ve bu onu daha çok çalışmaya zorlamak istiyorsa, bu tamamen ona bağlı ve buna saygı duyuyorum. Görebildiğim kadarıyla, yaşıtlarının çoğunun dahil olduğu geleneksel Hollywood normlarını aşıyor ve işi çok önemsiyor. Görünüşe göre, bir gün tüm bunları kaybedecekmiş gibi, defnelerine dayanmaktansa çalışmayı tercih ediyor.

Sydney Sweeney’nin filizlenen kariyeri hakkındaki düşünceleri hakkında SİZİN düşünceleriniz nelerdir?

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.