Dalziel ve Pascoe, Warren Clarke ve Colin Buchanan’ın başrolde oynadığı Reginald Hill tarafından yazılan aynı adlı gizemli suç romanlarına dayanan bir İngiliz Suç dramasıdır. Dizi, Yorkshire’daki kurgusal bir kasaba olan Wetherton’da geçiyor. Dizi, tebeşir ve peynir gibi birbirinden farklı olamayacak iki dedektif Dalziel ve Pascoe hakkındadır. Dalziel neredeyse her durumda politik olarak hatalıdır ve mükemmel denge için her adımda Pascoe’nun yanındadır. Farklı çalışma tarzları ile birbirlerinin tam zıttıdırlar ve zaman zaman birbirlerinin sinirlerini bozarlar. Pascoe, Dalziel’e karşı bir Azizin sabrına sahiptir. Tam Dalziel’in yolunu kaybettiğini düşündüğünüzde ve devam etmesini beklediğinizde, bu durumda doğru olanı yapmayı başarır. Çok uyumlu bir takımlar ve farklılıkları onları mükemmel bir takım yapıyor.

Bu bölümde polisler, cesedi kıyıya vurmuş halde bulunan belgesel yıldızı Efrona Davis’in katilini arıyor. Suya girmeden önce kafasına bir darbe aldı. O akşam erken saatlerde randevusu olması gereken adam da dahil olmak üzere birçok şüpheli var. Sahilde ikinci bir ceset bulunduğunda soruşturma şaşırtıcı bir hal alır.

Heyecan verici İngiliz Suç Draması Dalziel ve Pascoe’nun bu bölümünü izleyin Dram Kanalı üzerinde FilmOn TV 20:00 GMT’de. Canlı olarak izlenebilir veya kaydedilip daha sonra izlenebilir.

Benzer makaleler için burayı okuyun.

FilmOn TV ile tüm dünyada gerçekleşen son olaylarla ilgili canlı haberleri ve en son güncellemeleri yakalayın. FilmOn TV, dünyanın her yerinden en iyi haber kanallarına erişim sağlar. Daha fazlasını buradan okuyun.

FilmOn TV sosyal bir televizyon olmanın yanı sıra en iyi çevrimiçi televizyon izleme deneyimlerinden birini sunar. En sevdiğiniz TV programlarını veya canlı maçları izlerken sosyal olun, arkadaşlarınızla tartışın veya sadece görüşünüzü diğer izleyicilerle paylaşın, herkesi yakınlaştırın ve tartışmayı başlatın. Canlı TV’yi açık izleyin FilmAçık web’de veya bir android veya iOS Uygulamasında. FilmOn, dünya çapında 600’den fazla Canlı TV kanalına erişim sağlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz yoğun bir film ve video kitaplığına sahiptir. İngiltere, Avrupa, Afrika, Asya ve dünyanın geri kalanından canlı TV kanalları FilmOn TV’de mevcuttur.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.