Matt Groening’in Netflix animasyon komedisi Disenchantment, yaklaşan beşinci bölümüyle sona eriyor.

Dizinin son 10 bölümü 1 Eylül’de başlayacak. Netflix ayrıca aşağıdan kontrol edebileceğiniz son bölümler için bir teaser yayınladı.

Disenchantment ilk olarak Netflix tarafından 2017’de 20 bölüm için görevlendirilmişti. İlk sezonun bir parçası olarak, her biri on bölümden oluşan iki dizi yayınlandı ve ikinci sezon da her biri on bölümden oluşan iki diziye bölündü. En son bölümler Şubat 2022’de yayınlandı.

Dizinin seslendirme kadrosunda şunlar yer alıyor: Abbi Jacobson, Eric Andre, Nat Faxon, John DiMaggio, Tress MacNeille, Richard Ayoade, Matt Berry, Noel Fielding, Meredith Hagner, David Herman, Sharon Horgan, Maurice LaMarche, Lucy Montgomery ve Billy West.

Son bölümlerin resmi açıklaması şöyle: “Her şey burada bitiyor. Sert ve içkici Queen Bean (Jacobson), alıngan elf arkadaşı Elfo (Faxon) ve kişisel iblisi Luci’nin (Andre) talihsiz maceraları, Matt Groening’in komedi-fantastik dizisi Disenchantment’ın beşinci ve son bölümünde Dreamland için destansı bir savaşla doruğa ulaşır. . Bean, Dreamland’i Kraliçe Dagmar’ın (Horgan) kötü hükümdarlığından kurtarmak için annesini yenmeli ve sevdiği birini öldüreceğini söyleyen bir kehanetten kaçmalıdır. Kahramanlarımızın şeytanla, başsız bir cesetle, şeytani bir stentçiyle ve en korkunç olanıyla, yani gerçek kaderleriyle yüzleşmeleri gereken riskler her zamanki kadar yüksek.”

Animasyon, Rough Draft Studios’tan geliyor. Dizinin yapımcılığını Netflix için The ULULU Company üstleniyor ve baş yapımcılığını Groening ve Josh Weinstein üstleniyor.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir