Matt Groening’in son 10 bölümü hayal kırıklığı Eylül başında resmi olarak Netflix’te yayınlanacak.

Netflix, Disenchantment 5. Bölüm’ün 1 Eylül Cuma günü yayınlanacağını duyurdu. Akış devi, Bean’in rüyalar diyarındaki maceralarının son ayağını önizleyen bir son sezon teaser fragmanı da yayınladı.

Disenchantment 5. Bölüm için teaser fragmanına göz atın altında:

Disenchantment 5. Kısım ne hakkında?

“Hepsi burada biter. “Matt Groening’in komedi-fantastik dizisi Disenchantment’ın beşinci ve son bölümünde, baş belası ve içkici Queen Bean, onun neşeli elf arkadaşı Elfo ve kişisel iblisi Luci’nin talihsiz maceraları, Dreamland için destansı bir savaşla doruğa ulaşıyor.” 5. bölüm okur.

“Bean, Dreamland’i Kraliçe Dagmar’ın kötü hükümdarlığından kurtarmak için annesini yenmeli ve sevdiği birini öldüreceğini söyleyen bir kehanetten kaçmalıdır. “Kahramanlarımızın şeytanla, başsız bir cesetle, şeytani bir stentçiyle ve hepsinden önemlisi, en korkunç şeyle – gerçek kaderleriyle yüz yüze gelmesiyle, riskler her zamanki kadar yüksek.” Dizide seslendirme sanatçıları Abbi Jacobson (“Bean”), Eric Andre (“Luci”) ve Nat Faxon (“Elfo”) ile John DiMaggio, Tress MacNeille, Richard Ayoade, Matt Berry, Noel Fielding ve Meredith Hagner yer alıyor. David Herman, Sharon Horgan, Maurice LaMarche, Lucy Montgomery ve Billy West.”

Disenchantment ilk olarak Ağustos 2018’de Netflix’te gösterime girdi. “Simpsonlar” ve “Futurama”dan sonra Gröning’in yarattığı üçüncü animasyon dizisidir. Ancak Disenchantment sona ererken, Simpsonlar sona ereceğine dair hiçbir işaret göstermiyor. Uzun soluklu komedi Fox’ta 36. sezon için yenilendi. Bu arada Futurama, Comedy Central tarafından en son iptal edilmesinden on yıl sonra Hulu’da yepyeni bir sezonun prömiyerini yaptı. (Comedy Central, gösterinin Fox’taki ilk iptalinden sonra Futurama’nın kendisini yeniden canlandırmıştı.)

Disenchantment 5. Bölüm, 1 Eylül’de Netflix’te başlıyor.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir