Dwayne Johnson bu yıl iki DC filminde başrol oynuyor – DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi ve kara adam – ve ikisi arasında bir şok geçişi ortaya çıkardı.

animasyon DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi şu anda sinemalarda ve Superman’in köpeği Krypto’yu Dwayne Johnson canlandırıyor. Bu arada Johnson, yaklaşmakta olan canlı aksiyon DCEU filminin anti-kahramanı olarak görünmeye hazırlanıyor. kara adam.

Hayranları uyarmak için sosyal medyaya girmek Süper Evcil Hayvanlar Ligi‘ gizli kamera hücresi, Dwayne Johnson, animasyonda hayata geçirilen diğer DC karakterine bir göz atmak için hayranları filmin kredilerinin sonuna kadar beklemeye çağırdı.

Instagram’da paylaşılan bir gönderide Dwayne Johnson, hayranlarına krediler toplandıktan sonra ortaya çıkan iki karaktere bir bakış attı. DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi – Kara Adam ve köpeği Anubis.

Evcil hayvanların sahiplerine benzediğini söylüyorlar ve bu kesinlikle Anubis için geçerli. Parlak siyah ceketi, pelerini ve şimşek arması gibi Siyah Adam’ın takımına uyuyor. Kara Adam’ın kendisi sadece sahnede arkadan görülüyor, ancak karakterin animasyon versiyonunun onu seslendiren Dwayne Johnson’dan modellendiği açık.

Kredi sonrası sahne kısa, Anubis, Dwayne Johnson’ın Kara Adam’ı John Krasinski’nin Süpermen’ini selamlamak için gökten inmeden önce, Krypto’nun gıcırtılı Batman oyuncağını çalıyor. Johnson, Instagram gönderisinde, bunun Black Adam’ın DC’nin animasyon evrenindeki zamanının sadece başlangıcı olduğunu öne sürüyor.

Dwayne Johnson, bu yılki San Diego Comic-Con’da yapılan yorumlara atıfta bulunarak, “Sizler, SUPERMAN vs BLACK ADAM hakkında ne hissettiğimi zaten biliyorsunuz,” diye yazdı. Oyuncu, yapım şirketi Seven Bucks Productions’ın yanı sıra Warner Bros. ve DC Comics ile birlikte “BLACK ADAM DC UNIVERSE ve şimdi DC SUPER PETS UNIVERSE… SUPER PETS & BLACK ADAM’ı kurmak için büyük planları olduğunu söyledi. sadece başlangıç.”

İşte özeti DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi:

“DC League of Super-Pets” de, Süper Köpek Krypto ve Süpermen, aynı süper güçleri paylaşan ve Metropolis’te suçla yan yana savaşan ayrılmaz iki arkadaştır. Süpermen ve Adalet Birliği’nin geri kalanı kaçırıldığında, Krypto paçavra bir barınak paketini – Tazı Ace, göbekli domuz PB, kaplumbağa Merton ve sincap Chip – kendi yeni güçlerinde ustalaşmaya ve onu kurtarmasına yardım etmeye ikna etmelidir. süper kahramanlar.

Jared Stern ve Sam Levine’in yönettiği filmde Dwayne Johnson, John Krasinski, Kevin Hart, Kate McKinnon, Vanessa Bayer, Natasha Lyonne, Diego Luna, Marc Maron, Thomas Middleditch, Ben Schwartz ve Keanu Reeves’in seslendirme yetenekleri bulunuyor.

Film şu anda sinemalarda oynuyor, kara adam 21 Ekim’de vizyona girecek. Filmin gişe performansıyla ilgili en son haberler için bizi izlemeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Instagram

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.