Doctor Who Yüzüncü Yıl Özel’in adı nihayet açıklandı – ve bu, Jodie Whittaker’ın nasıl David Tennant olabileceğine dair bir ipucu verebilir!


başlığı Doktor Kim Yüzüncü Yıl Özel, David Tennant’ın nasıl döndüğünü açıklayabilir. Jodie Whittaker’ın On Üçüncü Doktor olarak geçirdiği süre ne yazık ki sona eriyor. Son bir bölümde görünecek, Doktor Kim Yüzüncü Yıl Özel, “Doktorun Gücü.BBC’nin yüzüncü yıl kutlamalarının bir parçası olarak piyasaya sürülen bu, Doktor’un Sacha Dhawan’ın Ustası ve ona karşı birleştirdiği bir kötü adamlar ordusu ile karşı karşıya kalacağını görecek.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Bu dizinin final bölümü olması bekleniyor Doktor Kim 2022’de yayınlandı, ancak 2023, dünyanın en uzun süredir devam eden bilim kurgu TV şovu olan 60. yıldönümü için daha da büyük bir yıl olacak. Russell T. Davies, üç özel bölüm için showrunner olarak geri dönüyor ve şaşırtıcı bir şekilde tek o değil. David Tennant da Doktor rolünü yeniden canlandırıyor gibi görünüyor ve onun Whittaker dönemi TARDIS ile birlikte görülmesi gerçeği bunun bir çeşit olmadığını gösteriyor “eksik macera.” Aksine, Whittaker bir şekilde eski bir forma dönüşecek. David Tennant’ın Doktor Kim bir gizem olmaya devam ediyor, ancak BBC önemli bir ipucu bırakmış olabilir.

İlgili: Doctor Who’nun 60. Yıldönümü İçin Geri Dönen Herkes (Onaylandı ve Söylentiler)

BBC, dizinin başlığı hakkında garip bir şekilde gizliydi. Doktor Kim Yüzüncü Yıl Özel, yalnızca 90 dakikalık bölümün yayınlanmasından sonraki bir ay içinde kamuya açık hale gelmesine izin verdi. İlk bakışta nedenini anlamak zor; Doktorun Gücü eski şovmen Steven Moffat’ın özel programlarını takip eden oldukça yumuşak ve kalıplaşmış bir başlık. Ama sıfat”GüçChibnall dönemi, Doktor’un yaşamlarının hiçbir sınırı olmadığını ortaya çıkarırken, açıkça Doktor’un yenilenme yeteneğidir. Üstat bunun farkındadır ve Doktor’un yenilenme enerjisini bir şekilde çalmayı veya silahlandırmayı hedefleyeceğini varsaymak mantıklıdır. Böyle bir eylem, rejenerasyonda bir şeylerin ters gitmesine neden olabilir ve “dejenerasyon.


Dejenerasyonlar Doktor Who Lore’a Nasıl Uyar?

Bu bir klasiğe yakışır Doktor Kim 1979’da çizgi roman biçiminde yayınlanan yenilenme hikayesi. Doktor Kim Haftalık #17-18, Dördüncü Doktor’un güçlü bir zamansal fenomenle karşılaştığı ve geçmiş rejenerasyonları boyunca gerilemeye başladığı iki bölümlük bir hikaye içeriyordu. içinde benzer bir şey olabilir Doktorun Gücü; rejenerasyonlar zaman-uzay girdabının gücünden yararlanır, yani benzer zamansal manipülasyon Doktor’un yenilenmesini zorlaştırabilir ve onu tanıdık bir yüze bürünmesine neden olabilir. Böyle bir bükülme önceden haber verildi Doktor GünüMatt Smith’in Onuncu Doktorunun Tom Baker tarafından canlandırılan Küratör adlı bir karakterle karşılaştığı 50. yıl dönümü özel bölümü, eski bir favori yüze bürünmüş olan geleceğin Doktoru olmayı ima etti.

Doktor Kim‘ın pazarlaması son zamanlarda aşırı derecede gizliydi, ancak bu sefer bir nedeni olabilir. Başlık gibi formül Doktor Kim Yüzüncü Yıl Özel görünebilir, potansiyel olarak hikayenin konusu için büyük bir ipucu sunuyor ve bunu yaparken Tennant’ın Doktor olarak geri dönebileceğine dair ipuçları veriyor. Umarım BBC, yeni bir fragman da dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı yayınlamadan çok uzun sürmez. Doktor Kim Yüzüncü Yıl Özel.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.