Sürdüğümüz yoğun hayatlarla, kişinin sağlığına dikkat etmesi artık her zamankinden daha önemli. İsviçrex Karayipler’de yetiştirilen bitkileri ve İsviçre’de üretilen ürünleri ile İsviçre’nin Alp köyünden son derece saygın ve popüler bir yaşam tarzı markasıdır!

İsviçrex üyeleri aracılığıyla sadece platform, Swissx Island Lifestyle Club’a birden fazla paket sunuyor.

90 ABD Doları karşılığında evde kutu teslimatı alırsınız, her ay örneklemek için 239 ABD Doları değerinde Swissx ürününe sahip olabilirsiniz. Size hak ettiğiniz zindeliği sağlayacak tüm yasal zirveler!

Ayda 39,95 Dolar’dan paketinizde şunları indirebilirsiniz: SWISSX TV E-Ticaret Uygulaması ve eğlence dünyanız artık daha iyi! Ayrıca, örneklemek ve küratörlüğünü yapmak için 100 dolar değerinde Swissx sağlık ürünleri de alırsınız. Swissx TV’ye tam erişim içerir.

İle birlikte Swissx TV dünyanın her yerinden 1000’lerce küratörlü Canlı TV kanalı izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz Canlı TV eğlencesi gruplarını şimdi arayın! Sesle etkinleştirilen ürün arama ile izleme ve alışveriş yapılabilir. Swissx.com, Elektronik Ürünler, Yaşam Tarzı Ürün ve Hizmetleri Swissx Island Resorts’ta! Losyonlar, Çaylar, Mantarlar, Yağlar, Tereyağlar, İçilebilirler, Eklemler – Çiçek – hepsi Kahve gibi yasal Daha yüksek iyilik için! Her ay kutunuzu en sevdiğiniz ürünlere göre düzenleyin!

14,95 $ karşılığında ayrıca şu adresten Swissx TV’ye 7/24 tam erişim elde edersiniz: SwissxTV.com

İsviçrexTV inanılması için deneyimlenmesi gerekir. 1000’den fazla akışlı Kanal ve 5 milyon İstek Üzerine Film. FilmOn tarafından desteklenen, gösterilerdeki Ses tanıma, sistemimizi, Swissx Island Resorts’taki Üyelerimize özel olarak sunulan özel olarak seçilmiş ürün ve hizmetlerimizi size sunmaya yönlendirecektir.

Swissx TV Streaming Player, harika sanatlara ve inanılmaz orijinal şovlara ve deneyimlere yatırım yapmak için inanılmaz orijinal içeriğe ve seçeneklere erişmenizi sağlar. Ünlü ve Uluslararası üyelerimizden öğreneceğiniz birçok sır var. Malibu, Karayipler ve Gstaad İsviçre’deki evinde ünlü gala etkinliklerine davet ediyor.

NFT Club’da kullanabilirsiniz Swissx TV ve gerçekten blok zinciri devrimi, sanata kısmi yatırım ve sizi nasıl güçlendirebileceği hakkında bilgi edinin. Aslında, Batı Afrika’dan Stanley Enow adında harika bir Afro Beats Sanatçısı ile bir ortak program yürütüyoruz.

Ne zaman bir Swissx NFT ticaret yapsa, Afrika’daki çocuklar, Batı Afrika ve ABD’nin iç şehirlerinde çocukları eğitmek ve ekipman ve fırsatlarla güçlendirmek için fon alan Stanley Enow Vakfı’ndan yardım alıyor!

Swissx Island’ın Antigua’daki RastaLand Resort

Bir ton harika yüksek teknoloji ürünü alet mevcut Swissx Island Resorts’ta Drone’lardan, Sualtı Scooter’larından, jetli şişme yataklardan! RastaLand’i ziyaret edebileceğiniz ve eksiksiz bir kişisel dönüşüm yaşayabileceğiniz Karayip konumlarımıza özel teklifler ve davetler alırsınız. Bu bizim ömür boyu garantimiz! Daha fazla bilgi edinin SwissxIsland.com

Benzer makaleler için burayı okuyun.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.