Suç hiç bu kadar düzensiz olmamıştı, Jon Hamm’ın sonu gelmeyen rahatsız edici baş kahramanı Irwin ‘Fletch’ Fletcher yanlışlıkla yeni komedi ‘Confess, Fletch’de bir cinayet davasına karıştı. Zaman zaman rahatsız edici davranışlarına rağmen, isimsiz ana karakter, işlemekle suçlandığı son suçtan aslında masumdur ve zaman zaman şüpheli masumiyetini ve özgürlüğünü korumak için tipik kiracılıklarını bir kenara bırakmak zorundadır.

‘Confess, Fletch’, Gregory McDonald’ın 1976 tarihli aynı adlı kitabına dayanmaktadır. Ekran uyarlaması, Zev Borow ve Greg Mottola tarafından yazıldı, ikincisi de bu özelliği yönetti. Filmde Hamm’ın yanı sıra Roy Wood Jr., Annie Mumolo, Ayden Mayeri, Lorenza Izzo, Kyle MacLachlan ve Marcia Gay Harden da rol alıyor.

Film şimdi sinemalarda ve Dijital ve İstek Üzerine, Miramax ve Paramount’un izniyle gösteriliyor. Fletch’in ev dağıtımı olan ‘Confess’in onuruna ShockYa, beş şanslı kazanana filmin dijital kodunu ve bu özelliğin dayandığı kitabın bir kopyasını sunuyor.

Katılmak için bize [email protected] adresinden e-posta gönderin. E-postanın konu satırına ‘İtiraf, Fletch’ film dijital kodunu ve kitap çekilişini kazanmak için girdiğinizi bize bildirin ve e-posta adresinizi mesaja ekleyin. Katılmak için 4 Ekim Salı gününe kadar vaktiniz var ve yarışmaya günde bir kez katılabilirsiniz. 4 Ekim’de kazananları rastgele seçeceğiz ve e-posta yoluyla bilgilendireceğiz. İyi şanlar!

‘Confess, Fletch’, çalıntı bir sanat koleksiyonunu ararken bir cinayet davasında baş şüpheli haline gelen, son derece çekici ve bitmek bilmeyen baş belası baş karakteri (Hamm) takip ediyor. Masumiyetini kanıtlamanın tek yolu, uzun şüpheliler listesinden hangisinin suçlu olduğunu bulmaktır. Şüpheliler arasında eksantrik bir sanat tüccarı, kayıp bir playboy, çılgın bir komşu ve Fletch’in İtalyan kız arkadaşı var. Suç hiç bu kadar düzensiz olmamıştı.

Jon Hamm’ın başrolde yer aldığı, ortak yazar-yönetmen Greg Mottola’nın komedi filmi ‘Confess Fletch’in afişi.
Ürün resmi

Toplam Derecelendirme

derecelendirme yok dayalı 0 oy

Marka adı

Miramax ve Paramount

Ürün adı

‘İtiraf et Fletch’

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.