YarasaadamDC filminde Penguen olarak rol alan Colin Farrell, yakın zamanda onaylanan devam filminde rolünü tekrarlamaktan bahsetti.

Colin Farrell, yaklaşmakta olan HBO Max spinoff serisinde Gotham gangster Oswald Cobblepot rolüne geri dönmeye şimdiden hazırlanıyor. Penguen. Oyuncuya yakın zamanda gelecek devam filminde de geri dönme olasılığı soruldu. Yarasaadam.

Farrell, serinin bir sonraki filminde Robert Pattinson’ın Batman’iyle tekrar yüzleşmeye hazır olduğunu öne sürerek coşkulu bir yanıt paylaştı.

İle birlikte Penguen olayların ardından Gotham’ın yeraltı dünyasında efsanevi Batman düşmanının yükselişine bakmaya başladı. YarasaadamColin Farrell DC filminin devam filminde daha belirgin bir rol için geri dönebilir gibi görünüyor.

Entertainment Tonight ile HBO Max spinoff serisi için Penguen olarak dönüşünü tartışan Colin Farrell’a, devam filmi için geri dönüp dönmeyeceği soruldu. Yarasaadam yönetmen Matt Reeves sormalı mı? Oyuncu, geri dönme hevesini coşkuyla dile getirdi.

Penguen olarak geri gelme olasılığından bahsetmişken Batman 2Farrell dedi ki:

“Aman Tanrım, şaka mı yapıyorsun?! Çok eğlenceli, şaka mı yapıyorsun? Çevrede bulundum, bu kolay bir spordu. Demek ki bu çok büyük bir mutluluktu. Ve altında saklandım [prosthetic designer] Mike Marino’nun işi. Bilirsiniz, Mike Marino ne kadar büyük bir dahi, ne yaptı, ne yarattı.”

Eğer Batman 2 Penguen’in hikayesini alacak, Colin Farrell devam filmi için karaktere geri dönmeye hazır gibi görünüyor. Bu arada, o görünecek Penguen HBO Max’te, çekimler gelecek yılın başlarında başlayacak.

Colin Farrell, The Penguen olarak ilk kez sahneye çıktı. Yarasaadam. İşte özeti:

“Suçluların kalplerine korku salan Batman (Robert Pattinson) olarak iki yıl boyunca sokakları takip etmek, Bruce Wayne’i Gotham City’nin derinliklerine sürükledi. Şehrin yozlaşmış memurlar ve yüksek profilli kişiler ağı arasında yalnızca birkaç güvenilir müttefiki olan Alfred Pennyworth (Andy Serkis), Teğmen James Gordon (Jeffrey Wright) ile, yalnız kanunsuzlar arasında intikamın yegâne örneği olarak kendini kanıtlamıştır. vatandaşlar.

Bir katil bir dizi sadist entrikayla Gotham’ın seçkinlerini hedef aldığında, bir dizi şifreli ipucu, Dünyanın En Büyük Dedektifi’ni yeraltı dünyasına bir soruşturma gönderir ve burada Selina Kyle/aka Catwoman (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot/aka Oswald Cobblepot/aka gibi karakterlerle karşılaşır. Penguen (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) ve Edward Nashton/aka Riddler (Paul Dano). Kanıtlar yakınlaşmaya başladıkça ve failin planlarının ölçeği netleştikçe, Batman yeni ilişkiler kurmalı, suçlunun maskesini düşürmeli ve Gotham City’yi uzun süredir rahatsız eden gücün ve yolsuzluğun kötüye kullanılmasına adalet getirmeli.”

Matt Reeves’in yönettiği, Yarasaadam başrolde Robert Pattinson, Catwoman rolünde Zoe Kravitz, Riddler rolünde Paul Dano, James Gordon rolünde Jeffrey Wright, Carmine Falcone rolünde John Turturro, Gil Colson rolünde Peter Sarsgaard, Bella Reál rolünde Jayme Lawson, Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis, Penguen rolünde Colin Farrell ve Joker rolünde Barry Keoghan.

Film şu anda yalnızca HBO Max’te yayınlanıyor. ile ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin YarasaadamEkrandaki geleceğin yanı sıra Colin Farrell’in yaklaşan dizisi Penguen, ve abone olmak Daha fazla içerik için YouTube kanalımıza!

Kaynak: Bu gece eğlence

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.