Müfettiş Lynley gizemleri, Müfettiş’in ortağı olarak Dedektif Çavuş Havers ile eşleştirildiği tanınmış bir İngiliz dedektif suç drama dizisidir. Her ikisi de yetiştirilme tarzları ve kişilikleri açısından birbirinden farklı kutuplardır. Havers mütevazı bir işçi sınıfından gelirken, lüks bir İngiliz olan Lynley, 8.inci Asherton Kontu. Dizide, ikisi birlikte cinayet gizemlerini çözüyorlar ve daha büyük resmi görmelerine ve gizemleri çözmelerine yardımcı olan kişilik farklılıklarıdır. Nathaniel Parker ve Sharon Small başrolde.

Bu bölümde, Müfettiş Lynley ve Havers, saygın bir oyun yazarının öldürülmesini araştırmak için İskoç Dağlık Bölgesi’ni ziyaret ediyor. Soruşturma, göz alıcı film endüstrisi yıldızlarıyla çevrili olmalarına yol açar. Cinsel kıskançlık, dengesiz ilişkiler ve sayısız yalan ortaya çıkıyor.

Heyecan verici İngiliz Suç Draması The Inspector Lynley Mysteries’in bu bölümünü izleyin. Dram Kanalı üzerinde FilmOn TV 22:00 GMT’de. Canlı olarak izlenebilir veya kaydedilip daha sonra izlenebilir. Benzer makaleler için burayı okuyun.

FilmOn TV ayrıca dünyanın her yerinden en ünlü haber kanallarından bazılarına erişim sağlar. Masaüstü, web, iOS ve android uygulamalarından herhangi bir cihazda dünya çapında siyasi, iş, eğlence haberleri. FilmOn TV ile en son, son dakika haberlerini ve en popüler manşetleri alın. Kişi dünyanın neresinde olursa olsun bağlanabilir ve en son gelişmelerden haberdar olabilir.

FilmOn TV sosyal bir televizyon olmanın yanı sıra en iyi çevrimiçi televizyon izleme deneyimlerinden birini sunar. En sevdiğiniz TV şovlarını veya canlı maçları izlerken sosyal olun, arkadaşlarınızla tartışın veya sadece görüşünüzü diğer izleyicilerle paylaşın, herkesi yakınlaştırın ve tartışmayı başlatın. Canlı TV’yi açık izleyin FilmAçık web’de veya bir android veya iOS Uygulamasında. İngiltere, Avrupa, Afrika, Asya ve dünyanın geri kalanından canlı TV kanalları FilmOn TV’de mevcuttur.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.