Aynı adı taşıyan polisiye romanlardan uyarlanan popüler İngiliz Suç Dramı, küçük sakin St. Mary Mead köyünde yaşayan yaşlı, zeki bir bayan olan Bayan Jane Marple’ın maceralarına dayanıyor. Miss Marple, seyahatlerinde ve aile ve arkadaş ziyaretlerinde, çözmesine yardım ettiği gizemli cinayetlerle karşılaşır. Polis bazen onun yardımını kabul etmekte tereddüt ediyor ve bazen onu görevden almaya çalışıyor. Ancak itibarı, güçlü tümdengelim becerileri ve gözlemci doğası, doğru sonuçlara varmasını ve çeşitli ağları anında gizemi çözmesini sağlar. Tüm zamanların en popüler İngiliz Suç dramalarından biridir. Tüm hikayeler son derece ilgi çekici ve sonuna kadar doğru tahminde bulunmanızı sağlıyor. Bir suç draması aşığı olarak izlenecek bir dizi varsa o da odur.

marple

Bu bölümde, dedektif Miss Marple, bir nekahet dönemi için Barbados’a gönderilir ve burada bir çifte cinayet Barbados’u sarsana kadar her şeyi sıkıcı ve sıkıcı bulur.

Drama Channel’da yayınlanan heyecan verici İngiliz Suç Dramı Agatha Christie’s Marple’ın bu bölümünü izleyin. FilmOn TV 20:00 GMT’de. Canlı olarak izlenebilir veya kaydedilip daha sonra izlenebilir.

Benzer makaleler için burayı okuyun.

FilmOn TV ile tüm dünyada gerçekleşen son olaylarla ilgili canlı haberleri ve en son güncellemeleri yakalayın. FilmOn TV, dünyanın her yerinden en iyi haber kanallarına erişim sağlar. Daha fazlasını buradan okuyun.

FilmOn TV sosyal bir televizyon olmanın yanı sıra en iyi çevrimiçi televizyon izleme deneyimlerinden birini sunar. En sevdiğiniz TV şovlarını veya canlı maçları izlerken sosyal olun, arkadaşlarınızla tartışın veya sadece görüşünüzü diğer izleyicilerle paylaşın, herkesi yakınlaştırın ve tartışmayı başlatın. Canlı TV’yi açık izleyin FilmAçık web’de veya bir android veya iOS Uygulamasında. FilmOn, dünya genelinde 600’den fazla Canlı TV kanalına erişim sağlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz yoğun bir film ve video kitaplığına sahiptir. İngiltere, Avrupa, Afrika, Asya ve dünyanın geri kalanından canlı TV kanalları FilmOn TV’de mevcuttur.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.