Endüstri Haberleri

Christie Brown, New Dramatists’in yönetici direktörü olarak atandı

1949’da kurulan grup, oyun yazarlarına yeni eserler yaratmaları için zaman, mekan ve kaynaklar sağlamaya kararlıdır.

Christie Brown

Yeni Dramatistler, Christie Brown’ı yeni CEO olarak seçtiler, bu Brown’ın 15 yıldır şirketteki son rolü. Brown, grubu yönetmek için Sanat Yönetmeni Emily Morse ile birlikte çalışacak.

Brown yaptığı açıklamada, “Bir grup olağanüstü yetenekli oyun yazarını desteklemeye adanmış bu muhteşem organizasyonun başında Emily’nin olması bir onurdur.” “Yeni Dramatistlerin gidişatını benzersiz misyonumuzla ilerletmeye hazırız: oyun yazarlarına çalışmalarını kendi şartlarına göre geliştirme fırsatı vermek. On yıllardır Yeni Dramatistlere önemli ölçüde cesaret veren Joel Ruark’ın halefi olmaktan gurur duyuyorum.”

Morse, “Christie’nin muazzam yaratıcılığı ve etkileyici yönetim becerileri, onu CEO pozisyonu için doğal bir aday yapıyor” diye ekliyor. “Şu anda tam da ihtiyacımız olan lider o ve ben onunla bu olağanüstü organizasyona liderlik etmek ve oyun yazarları grubu The New dramatists’i oluşturan vizyoner sanatçıların hizmetinde dinamik bir şekilde çalışmak için hevesli ve onurluyum.”

Brown’ın randevusu, organizasyon mevcut West 44th Street evini satma ve yeni bir sanatsal ev arama sürecindeyken gelir.

Yönetim Kurulu Başkanı David Rosenzweig, “Yeni Oyun Yazarları Kurulu, Christie Brown’daki Yönetici Direktör rolü için doğal bir uygunluk belirledi” dedi. “Örgüt içinde üstlendiği çeşitli roller, edebiyat direktörü olarak ilk görevinden bağış toplama çabalarındaki liderliğine ve en son finans, insan kaynakları ve genel yönetim liderliğine kadar onun birçok yönünü kapsıyor. Bu rolde, Yeni Dramatistlerin COVID’in kapanma sürecini başarıyla yönetmesini sağlayan liderlik ekibinin önemli bir parçasıydı.”

Brown, New Dramatists ile çalışmasından önce Washington, DC’deki Arena Stage’de çalıştı; ICM; ve İmza Tiyatrosu.

Yeni Dramatistler, oyun yazarlarına yeni eserler yaratmaları için zaman, mekan ve kaynaklar sağlamak için çalışır. Grup 1949’da kuruldu.

Ziyaret etmek NewDramatists.org.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir