Netflix’in Back in Action’ı ile Hollywood’a dönüşünden önce Cameron Diaz, oyunculuk kariyerine devam etme konusundaki karmaşık duygularını paylaşıyor


Cameron Diaz oyunculuk diyor”biraz farklı hissettiriyor” Hollywood’a dönerken. Diaz ilk filmini 1994’lerde yaptı. Maske. Uzun kariyeri boyunca, eleştirmenlerce beğenilen birkaç filmde rol aldı. New York Çeteleri ve Vanilya Gökyüzü. Bununla birlikte, Diaz’ın en son film görünümü, 2014’te Bayan Hannigan’ı oynadığı yaklaşık on yıl önce geldi. Annie. 2018 yılında oyunculuğu bıraktığını resmen onayladı, ancak daha önce geri adım attığını belirtmişti.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Haziran 2022’de Diaz’ın Netflix için oyunculuğa geri döneceği ortaya çıktı. Eyleme Geri Dön. Bir aksiyon komedisi olan film, Diaz’ı arkadaşlarıyla yeniden bir araya getirecek. Annie aktör Jamie Foxx ve bu yıl daha sonra üretime başlayacak. Film duyurulduğunda Foxx, Diaz’ı film için emekli olmaya nasıl ikna ettiğini, ikisi arasındaki bir konuşmanın klibi aracılığıyla paylaştı.

İlgili: Neden Mortal Kombat Cameron Diaz’ı Sonya Blade Olarak Yeniden Yayınladı?

üzerinde bir görünüm sırasında Jimmy Fallon’ın Başrolde Olduğu Tonight Show (aracılığıyla E! Haberler), Diaz hakkında konuştu Eyleme Geri Dön, filmlerde çalışmaya geri dönme konusunda hem gergin hem de heyecanlı olduğunu itiraf ediyor. O da nasıl olduğunu fışkırttı”HarikaFoxx ile birlikte oyunculuğa geri dönmek için. Aşağıda Diaz’ın tam teklifine göz atın:

“Bu biraz kas hafızası, ne demek istediğimi anlıyor musun? Bunu o kadar uzun süre yaptım ki, süreç gibi bir şey, bir şekilde tekrar içine düştüm. Ama biraz farklı hissettiriyor… Sonuncusu benim yaptığım filmdi Annie Jamie ile geri dönen ilk film, Jamie ile bu film. O çok harika, çok kolay, çok profesyonel, çok yetenekli ve sadece onunla çalışabiliyor. Çok eğlenceli olacak.”

Diaz, neredeyse 30 yıllık kariyerinde onlarca filmde çalıştığı için bir ara vermeye ihtiyacı olduğu anlaşılabilir. Ancak, sadece oyunculuğa dönmesi doğru görünüyor. Ne kadar süredir sektörün bir parçası olduğu düşünülürse, bundan sonsuza kadar vazgeçmesi muhtemelen zor olacaktır. Yine de, oyunculuğun Diaz’a uzak kaldıktan sonra aynı hissetmemesi mantıklı. Son rolünden bu yana sadece kişisel hayatında değişiklikler yaşamakla kalmadı, aynı zamanda sektör de çeşitli şekillerde gelişti ve akışın yükselişi nedeniyle daha rekabetçi hale geldi. Bununla birlikte, Diaz uzun süredir kariyer konusunda bilinçli kararlar verdi, bu yüzden oyunculuğa dönüşü muhtemelen farklı olmayacak.

Diaz’ı emeklilikten çıkmaya ikna eden kişinin Foxx olması da mantıklı. Kendisinin de belirttiği gibi, ikisi bu konudaki işbirlikleri sayesinde birbirleriyle rahatlar. Annieama aynı zamanda 1999 filminde birlikte rol aldıkları gibi Herhangi Bir Pazar Günü, çalışma ilişkileri onlarca yıl sürer. Anlaşılabilir Diaz ilk projesinde uzun zamandır tanıdığı biriyle çalışma fikrinden etkilendi. İnşallah, Eyleme Geri Dön Hollywood yıldızı için bir kariyer canlanmasının başlangıcıdır.

Kaynak: Jimmy Fallon’ın Başrolde Olduğu Tonight Show (aracılığıyla E! Haberler)

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.