Bir konsept sanatçısı, Call of Duty: Vanguard’ı, tasarladıkları iddia edilen kabarık bir Samoyed köpek derisinin görünümü üzerinde intihal yapmakla suçladı.

Balyoz Oyunları’ Görev Çağrısı: Öncü Bir hayrandan çalınmış gibi görünen tüylü bir köpek derisini ortaya çıkardıktan sonra intihalle suçlandı. Birinci şahıs nişancı serisindeki en son bölüm, ilgi çekici özelliklerin olmaması ve oyunu geliştirememesi nedeniyle şimdiden eleştiri aldı. Görev çağrısı formül. King Kong ve Godzilla gibi heyecan verici etkinlikler Morina oyunu canlı tuttu, son zamanlardaki intihal iddialarının daha fazla zarar vereceği kesin öncü itibar.

Görev Çağrısı: Öncü yeni içerik düşüşleri ve güncellemeler almaya devam ediyor, ancak bu lansman sonrası eklemeler, İkinci Dünya Savaşı FPS başlığının popüler fikir birliğini geliştirmede başarısız oldu. Lansmanda oyun, battle royale shooter oyunuyla yakından entegre edildi. Call of Duty Warzone, Caldera adlı yepyeni bir İkinci Dünya Savaşı temalı harita aldı. Geliştiriciler Sledgehammer Games ve Raven Software, 1940’ların yeni silahlarını, benzersiz oynanabilir Operatörleri ve ilgi çekici oyun modlarını ekleyerek her iki oyunu da birlikte güncellemek için çalıştı. Her iki oyun da yakın zamanda Snoop Dogg şeklinde yeni bir köpek Operatörü eklerken Öncü ve Savaş alanıoyunlarda kullanmak için bir sanatçıdan daha da tüylü bir köpek çalınmış olabilir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Call of Duty ile Herkes Kızgın

tarafından bildirildiği gibi ÇokgenSadık Samoyed derisi son zamanlarda Görev Çağrısı: Öncü güncellemeler muhtemelen konsept sanatçısından çalındı yelkenli (Twitter üzerinden). Orijinal sanat eseri, sevimli bir şekilde kabarık Samoyed cinsini kilitli ve yüklü bir askere dönüştürüyor, ancak Öncü son zamanlarda son derece benzer bir cildin reklamını yapmaya başladı. Sanatçı, belirli aksesuarlar da dahil olmak üzere sanatının ve cildin ortak noktası olan birçok önemli ayrıntıya dikkat çekiyor. Görünüşe göre, yelkenlin bir açıklama veya tazminat için yayıncı Activision’a ulaştı ve Samoyed derisine dair tüm kanıtlar ortadan kayboldu.


Yayıncı Activision, II. Dünya Savaşı ortamının COD: Öncü satışların başarısız olmasına neden oldu, ancak sorun bundan çok daha derine iniyor. Pek çok hayran, dizinin en yeni girişinin öncekilere kıyasla önemli yenilikler yapmada başarısız olduğunu ve oyunun esasen geçmiş girişlerle aynı kaldığını buldu. Oyunun tek oyunculu kampanyası ve Zombies modları da geniş çapta eleştirildi ve hayranların oyuna uzun vadede geri dönmeye devam etmeleri için çok az neden yarattı. Yaklaşan iken Call of Duty: Modern Warfare 2 Umut verici görünüyor, Infinity Ward’ın seriyi canlandırıp canlandıramayacağını yalnızca zaman gösterecek.


intihal iddiaları sürerken Görev Çağrısı: Öncü Şu anda doğrulanmadı, yakın zamanda görülen Sadık Samoyed kostümü, yelkenlinin sanat eserine son derece benziyor. Yelken’e tasarımlarının kullanımı için hiçbir zaman kredi veya tazminat teklif edilmediyse, kabarık köpek dövüşçünün intihal edilmiş olması muhtemeldir. Sanatçının yardım için Activision’a ulaştığı bildirildi, bu nedenle şaşırtıcı derecede kabarık Samoyed konseptinin gerçek yaratıcısına kredi verilmesini umuyoruz.

Sonraki: Call Of Duty Warzone Sezon Ortası Güncellemesinde Terminatöre Yer Veriyor

Görev Çağrısı: Öncü PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de mevcuttur.


Kaynaklar: Çokgen, yelkenli/Twitter

Editörün Notu: California Adil İstihdam ve Konut Departmanı tarafından Activision Blizzard’a, şirketin kadın çalışanlarına karşı taciz, ayrımcılık ve misillemede bulunduğu iddiasıyla dava açıldı. Activision Blizzard iddiaları yalanladı. Activision Blizzard davasının tüm ayrıntıları (içerik uyarısı: tecavüz, intihar, taciz, taciz) yeni bilgiler ortaya çıktıkça güncellenmektedir.

Mario Kart 8 Deluxe Booster Pass Wave 2 Sky-High Sundae

Mario Kart 8 Booster Course Pass Wave 2’deki Her Parça


Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.