Bruce Campell, MCU’nun muhtemelen gelecekteki filmlerde Multiverse of Madness ‘Pizza Poppa’da Doctor Strange’i daha fazla görebileceğini söylüyor.

Bruce Campell, MCU’nun muhtemelen daha fazlasını görebileceğini söylüyor Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange‘ Gelecekteki filmlerde Pizza Poppa. Sam Raimi, Marvel Evreni’ne bu şekilde daha önce katılarak yol aldı. Doktor Garip Benedict Cumberbatch’ın Stephen Strange olarak yer aldığı franchise. MCU’ya katılmadan önce, Raimi orijinali yönetmişti. Örümcek Adam 2000’lerin başında, Tobey Maguire’ın web-slinger’ın ilk büyük ekran çekimi olarak oynadığı üçleme.

İki film dizisi sırasıyla farklı kahramanlara odaklanırken, ortak bir büyük ve eğlenceli yanları vardı, o da Bruce Campbell. On yıldan fazla bir süredir Campbell ve Raimi, Örümcek Adam, Karanlığın Ordusu, Zeyna: Savaşçı Prenses ile kül vs. Fenalık. Maguire’ın başrol oynadığı filmlerde Campbell, Raimi’nin filmlerinde farklı karakterler oynayarak komedi görünümlerinde yer aldı. Örümcek Adam üçleme. İçin Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor StrangeCampbell ve Raimi bir kez daha bir araya geldiler, aktör bir kamera hücresi konseri için yeni bir karakter olarak ortaya çıktı, Pizza Poppa from Earth-838.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İLGİLİ: Ah, Ant-Man 3, Doctor Strange 2 ile Aynı MCU Sözlerini Veriyor

Earth-838, Scarlet Witch tarafından büyük bir istilaya uğramış ve Illuminati üyelerini ölü bıraksa da, Pizza Poppa hala hayatta kaldı. Yine de, Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange MCU’nun onu son görüşü olmayabilir. ile bir röportajda TersCampbell, MCU’ya Pizza Poppa olarak katılmaktan ve karakter olarak bitip bitmediğinden bahsetti. Campbell’a göre, “dahası var” Pizza Poppa’nın bir şekilde geri döneceğini şiddetle tavsiye ederek, aşağıdakileri paylaşıyor:

“Sadece daha fazlası var. Temanın biraz daha fazlası var. Asıl film için biraz daha sıkılaştırdılar. Ama anlaşılması gereken en önemli şey, onun sadece bir pizza satıcısı olmayabileceğidir. Bu büyük bir hata olur.” sizin açınızdan herhangi bir şekilde bunu varsaymak için.Eh, o artık evrende, değil mi?Bu, o her evrende olduğu anlamına gelir, çünkü bunların hepsi çok katmanlı evrenlerdir. […] Doğal olarak değişkenler olacaktır. […] Şey, bu üç filmlik bir kontrat.”


Doctor Strange 2 Bruce Campbell Cameo'nun Açıklaması


Çoklu evren, 4. Aşama boyunca MCU’nun devasa bir bileşeni olmuştur ve şimdi resmi olarak Marvel Studios’un 5. ve 6. Aşamaları içerecek olan iddialı Multiverse Saga’nın bir parçası olduğu onaylanmıştır. Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange gişede 954.6 milyon dolar hasılat elde etti, herhangi bir duyuru yapılmadı. Doktor Garip 3 ne de Raimi’nin gelecekteki Marvel filmleri için geri döneceği doğrulanmadı. Bununla birlikte, Campbell, özellikle çok resimli bir sözleşmesi varsa, Raimi tarafından yönetilmeyen MCU filmlerinde hala görünebilir.

4-6. Aşamaların merkezinde Çoklu Evren varken, Marvel Studios’un Campbell’in aşağıdaki gibi farklı Pizza Poppa ikizleri olarak görünmesi şaşırtıcı olmaz. Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange. Campbell’ın sözleşmesini bu şekilde kullanırlarsa, gerçek MCU tarzında olacak. Çoklu Evren Destanı, Yenilmezler: Kang Hanedanlığı ve Yenilmezler: Gizli Savaşlarfarklı Dünyalardan Pizza Poppaları bir sonraki bölümde ortaya çıkarsa, kaçırılmış bir fırsat olurdu. İntikamcılar filmler. Bir dahaki sefere görene kadar hayranlar Pizza Poppa’nın görünümünü yeniden yaşayabilir. Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange.


DAHA: Doctor Strange 2 Gizlice Bir X-Men Zaman Yolcusu Kurdu

Kaynak: Ters

  • Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda (2022)Çıkış tarihi: 11 Kasım 2022
  • Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania (2023)Çıkış tarihi: 17 Şubat 2023
  • Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 (2023)Çıkış tarihi: 05 Mayıs 2023
  • Harikalar/Kaptan Marvel 2 (2023)Çıkış tarihi: 28 Temmuz 2023
  • Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni (2024)Çıkış tarihi: 03 Mayıs 2024
  • Marvel’in Yıldırımları (2024)Çıkış tarihi: 26 Temmuz 2024
  • Yenilmezler: Kang Hanedanlığı (2025)Çıkış tarihi: 02 Mayıs 2025
  • Yenilmezler: Gizli Savaşlar (2025)Çıkış tarihi: 07 Kasım 2025

Will Smith Oscarları

Will Smith, Oscar Konuşmasında Chris Rock’tan Neden Özür Dilemediğini Açıkladı


Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.