Bazen ergenlerin genç yetişkinliğe geçişine eşlik eden yeni keşfedilen özgürlükler o kadar bunaltıcı hale gelebilir ki, görünüşte sıradan seçimleri sadece kendileri için değil, aynı zamanda en çok önemsedikleri insanlar için de geri dönülmez sonuçlara neden olabilir. Aktris Grace Van Patten ve aktör Jackson White’ın yeni Hulu televizyon dizisi ‘Tell Me Lies’da çok boyutlu, birbiriyle ilişkilendirilebilir Lucy Albright ve Stephen DeMarco ana karakterleri için kesinlikle durum böyle.

‘Tell Me Lies’ın şu anki ilk sezonu, Lucy ve Stephen’ın sekiz yıl boyunca ortaya çıkan çalkantılı ama sarhoş edici ilişkisini takip ediyor. İkili kolejde tanıştığında, her kararlarının hayatlarını sonsuza dek etkileyecek kalıcı sonuçlara yol açabileceği o biçimlendirici yaştadırlar. İlişkileri tipik bir kampüs romantizmi gibi başlasa da, hızla sadece geleceklerini değil, aynı zamanda çevrelerindeki herkesin hayatını da kalıcı olarak değiştirecek bağımlılık yaratan bir karmaşaya düşerler.

Van Patten ve White’ın yanı sıra dizide ayrıca bir yardımcı oyuncu kadrosu da yer alıyor. Şovun yardımcı oyuncuları arasında Stephen’ın kolej arkadaşlarından birkaçını canlandıran Branden Cook, Benjamin Wadsworth ve Spencer House var.

Cook, babasının başarısı karşısında bodur hisseden ve bazen motivasyonunu kaybetmesine neden olan nazik ve zeki bir adam olan Evan’ı oynuyor. İyi adam olmakla fazlasıyla ilgileniyor ve arkadaşlarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyuyor, bu da sonunda onu yenebilecek bastırılmış bir öfkeye yol açıyor.

House, kampüsteki en ünlü atlet olan ve her zaman partinin hayatı olan Wrigley’i canlandırıyor. Hayat onun için kolay gibi görünse de, büyük kişiliği bir dizi güvensizlik gizler.

Wadsworth, Wrigley’nin ağabeyinin kolejinde birinci sınıf öğrencisi olan küçük kardeşi Drew’u oynuyor. Utangaç ama akıllıdır ve kardeşinin gölgesinde yaşamaya alışmıştır.

‘Tell Me Lies’ın şu anki ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor ve ilk üçü 7 Eylül’de Hulu’da gösterime girdi.

Meaghan Oppenheimer, Carola Lovering’in aynı adlı 2018 romanına dayanan şovun şu anki sezonunun üç bölümünü yarattı, showrunner olarak görev yaptı, yönetici yapımcılığını yaptı ve yazdı. Geçen yılki drama dizisi ‘Nine Perfect Strangers’da Hulu ile çalışmış olan beğenilen ’50/50’ yönetmen Jonathan Levine, yeni dizinin pilot bölümünü yönetti. Erin Feeley ve Sam Boyd, ‘Tell Me Lies’ ilk sezonunun iki bölümünü de yönetti.

Cook, Wadsworth ve House geçtiğimiz günlerde Zoom üzerinden yaptıkları özel bir röportajda ‘Tell Me Lies’ dizisinde rol almaktan bahsetmek için cömertçe zaman ayırdılar. Diğer şeylerin yanı sıra, oyuncular dizide ilgili Evan, Drew ve Wrigley karakterlerini oynamakla neden ilgilendiklerini tartıştılar. Ayrıca sadece birbirleriyle değil, aynı zamanda dizinin diğer oyuncu kadrosuyla da çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu anlattılar.

Hulu’nun drama televizyon dizisi ‘Tell Me Lies’ın afişi.

Özet

ShockYa'nın Özel Branden Aşçısı, Benjamin Wadsworth ve Spencer House 'Bana Yalan Söyle' Röportajı

Başlık

ShockYa’nın Özel Branden Aşçısı, Benjamin Wadsworth ve Spencer House ‘Bana Yalan Söyle’ Röportajı

Tanım

ShockYa, Hulu’nun drama dizisi ‘Tell Me Lies’ hakkında Branden Cook (“Evan”), Benjamin Wadsworth (“Drew”) ve Spencer House (“Wrigley”) ile özel olarak röportaj yapıyor.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.