Yakında çıkacak olan çeşitli DC filmlerinin rafa kaldırılması planlarına rağmen, Xolo Maridueña’nın Mavi Böcek görünüşe göre Warner Bros. Discovery’de Ağustos 2023 sürümü için hala yolda.

Warner Bros. Discovery’nin DC mülklerine yönelik radikal yeni yaklaşımı, geçen hafta Leslie Grace’in mülkünün satıldığı açıklandığında ortaya çıktı. Yarasa kız neredeyse yayınlanmaya hazır olmasına rağmen iptal edilmişti. Diğer birkaç DC projesinin geleceği şimdi sorgulandı.

Yaklaşan Mavi Böcek bir Latin süper kahramanına dayanan ilk DC filmi olacak ve karakterin ilk canlı aksiyon filmi görünümü olacak.

İle birlikte Mavi Böcek aksine, önceki filmlerle nispeten bağlantısız olan yeni bir DC özelliğini keşfetmeye ayarlanmış Yarasa kızMichael Keaton’ın Batman, Warner Bros. Discovery’nin geri dönüşünü ön plana çıkaracak olan film, bu filmi yeni DC listelerine bağlamanın daha kolay olacağını düşünmüş olabilir.

THR’den gelen bir rapora göre, DC çalışanları, filmin 2023 çıkış tarihi için hala yolda olduğunu ve diğer birçok DC projesinin karşı karşıya kaldığı itlaftan kaçındığını söylüyor. Mavi Böcek James Gunn’s’ın 2. Sezonuna katıldı barışçı Gunn’ın diğer DC projeleriyle birlikte iptal dalgasından sağ çıkmanın da hala devam ettiği anlaşıldı.

Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav da yakın zamanda şunu açıkladı: kara adam, Aquaman ve Kayıp Krallık ve Flaş hepsinin hala serbest bırakılması bekleniyor. Bu haber, son tartışmalar ve aleyhine açılan bir ağır suçlama göz önüne alındığında, bir tür şok etkisi yarattı. Flaş yıldız Ezra Miller.

Dwayne Johnson’ın kara adam vizyona girecek bir sonraki DC filmidir. İşte özeti:

Kara Adam (Johnson), antik tanrıların her şeye gücü yeten güçleriyle bahşedildikten ve aynı hızla hapsedildikten yaklaşık 5.000 yıl sonra, dünyadaki mezarından kurtulur ve benzersiz adalet biçimini modern dünyaya salmaya hazırdır.

Adam Sztykiel ve Rory Haines & Sohrab Noshirvani tarafından yazılan bir senaryodan Jaume Collet-Serra tarafından yönetilen DC filminin oyuncuları Dwayne Johnson, Aldis Hodge, Noah Centineo, Sarah Shahi, Marwan Kenzari, Quintessa Swindell, Bodhi Sabongui ve Pierce Brosnan.

kara adam 21 Ekim 2022’de vizyona girecek. DC Universe’nin geleceğiyle ilgili en son haberler için Warner Bros. Discovery’de bizi izlemeye devam edin. abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: THR

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.