İnsanlık tarihinin en kötü silahı Uçan Giyotindir. Hiçbir şey yakın gelmiyor. Yıldız fırlatan ninjalar, alev püskürtücüler, num-chuk’lar ve seyir füzeleri, Uçan Giyotin ile rekabet edemez. Bu ne? Bir insana fırlattığınız zincirdeki frizbi gibi. Başlarının üzerine iner; zinciri çekersiniz ve iç bıçaklar boyunlarını keser. Kurbanın gevşek kafası, zincirle geri çekebileceğiniz bir çantada yakalanmış. Patlamış mısırla genişlemek yerine, kanlı bir kafanız olması dışında, ölümcül bir Jiffy Pop gibi sever. Gazetede Uçan Giyotin filminin reklamını gördüğümde daha fazlasını öğrenmek istedim. Şimdi her şeyi ile bilebilirsin Uçan Giyotin Bölüm II.

Şimdi, ilkini görmemiş olmayı kaçıracağınız konusunda çok endişelenmeden önce Uçan Giyotin film, merak etme. Devam filminin orijinal dışında aynı silaha sahip olmakla hiçbir ilgisi yok. Shaw Kardeşler, yönetmenin reddetmesi dışında tam teşekküllü bir devam filmi yapmak istiyorlardı. Orijinal yıldızlar Chen Kuan Tai ve Liu Wu Chi geri dönmedi. Feng Ku ilk filmde kafasını kaybetti, geri getirildi ve İmparator’un etli rolü verildi. Bazı pazarlarda film yeniden adlandırıldı Saray katliamı bu mantıklı çünkü isyancıların zalim bir imparatoru öldürme girişimleriyle ilgili ve gerçek bir devam filmi değil.

Hakim bir silah olduktan sonra Uçan Giyotin etkisiz hale getirildi. Bir saldırı sırasında, bir isyancı metal şemsiye benzeri bir cihaz kullanarak ölüm makinesini engeller. Bu, kafa patlatma yeteneğindeki hakimiyetini kaybettiğinden korkan imparatoru üzer. Ama ikinci nesil Uçan Giyotin icat eden krallığın en zeki adamını getiriyor. Bu, şemsiyelerin üstesinden gelecek ve bir isyancının kafasını koparacak gizli bir eklentiye sahip. Bir imparatorun lordunun kızının ona karşı komplo kurduğundan haberi yoktur. Yeni Uçan Giyotin’i kullanmak için eğitim alan bir kraliyet muhafızının parçası olmaları için bir kadın ekibini işe alır. Ama bir suikastçı olarak ortaya çıkmadan önce tiranın kafasını alabilecek mi?

Uçan Giyotin Bölüm II bu Baba Bölüm II Uçan Giyotin filmlerinden. Bu epik ve yüce. Hareket hızı, aksiyon kadar hızlı. 92 dakikada ölü alan yok. Shawscope ekranının her yerinden kafalar kopuyor. Savaşlar setlerin her yerinde uçarken, dövüşler yerçekimine meydan okuyor. Bu filmi daha havalı yapan Shaw Brothers, orijinal filmden epeyce müzik lisansı almıştı. Godzilla Puan. Godzilla ve The Flying Guillotine arasındaki bir kavgada kim kazanır? neden değildi Godzilla Vs. Uçan Giyotin bir film? Uçan Giyotin Bölüm II sizi bir giyotinin uçabileceğine inandıracak korkunç bir vuruştur.

Video 2.35:1 anamorfiktir. Hepsi ekranda muhteşem Shawscope. Rengarenk kavgalarda transferler detayda. Ses Mandarin LCPM Mono’dur. Seviyeler sağlamdır, böylece Uçan Giyotin fırlatılırken vızıltıyı duyarsınız. LCPM Mono’da İngilizce dublaj da var. Shaw Brothers’ın dublajlar için kendi ses ekibine sahip olduğunu her zaman unutmayın, bu nedenle ses seçimi de gerçek oyuncu kadrosu değildir. Film İngilizce altyazılıdır.

Sesli Yorum Asyalı sinema uzmanları Mike Leeder ve Arne Venema ile birlikte bu ölüm aracının gerçekliğine ve filmin erken üretim sorunlarına giriyor.

Orijinal Fragman (3:33) tamamen aksiyondur. Uçan Giyotin’in çeşitli kullanıcılarını ve tekniklerini sergiliyorlar. Bu Shaw Brothers’tan bir “Üstün Yapım”.

Fotoğraf Galerisi 16 adet basın fotoğrafı ve film afişi bulunmaktadır. İnsanların bu silahın kafana ne yapacağını bilmesini istediler.

kitapçık Barry Forshaw’dan bir makale, prodüksiyon fotoğrafları ve lobi kartları içerir.

Mini Afiş Kung Fu Bob tarafından yaratılan orijinal sanat ve yeni bir görüntüye sahiptir.

88 Filmler sunar Uçan Giyotin Bölüm II. Cheng Kang ve Hua Shen tarafından yönetildi. Senaryo Kang Cheng, Yung-Chang Li ve Kuang Ni tarafından. Başrollerde Feng Ku, Hung Wei, Locke Hua Liu, Nancy Yen, Mei Sheng Fan, Lieh Lo ve Wang Chung. Çalışma Süresi: 92 dakika. Derecelendirilmiş: Derecelendirilmemiş. Çıkış Tarihi: 9 Ağustos 2022.

Etiketler: 88 Film, Uçan Giyotin 2, Shaw Kardeşler, Shawscope

Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.