Yönetmen Scott Derrickson’ın Joe Hill hikayesinden uyarlaması için iki incelememiz var. Siyah Telefon burada JoBlo Ağı’nda. Haber editörü Gaius Bolling, geçen Ekim ayında filmi izledi ve filme 9/10 incelemesi verdi. Ve yönetici editör Chris Bumbray bu yılın başlarında izlediğinde, aynı zamanda 9/10 incelemesi verdi. Muhtemelen filme kendim 8 ya da 9 verirdim ve koleksiyonuma memnuniyetle bir kopyasını eklerdim – bu yüzden bunu duymak güzel Siyah Telefon iki haftadan kısa bir süre içinde Blu-ray, DVD ve Digital olarak piyasaya sürülecek. Dijital sürüm için planlanıyor 12 Ağustosth ve Blu-ray ve DVD sürümü devam edecek 16 Ağustosth. Kopyalar için ön sipariş verilebilir: BU BAĞLANTI.

Kısa hikayeyi okumak isterseniz Siyah Telefon dayanmaktadır, Hill’s koleksiyonunda bulunabilir 20. Yüzyıl Hayaletlerisatın alabileceğiniz BURADA. Film, Mason Thames’i canlandırıyor.

Finney Shaw, sadist bir katil tarafından kaçırılan ve çığlık atmanın pek işe yaramadığı ses geçirmez bir bodrum katında kapana kısılan 13 yaşındaki utangaç ama zeki bir çocuk. Duvardaki bağlantısız bir telefon çalmaya başladığında Finney, katilin önceki kurbanlarının seslerini duyabildiğini keşfeder. Ve başlarına gelenlerin Finney’nin başına gelmemesini sağlamaya kararlılar.

Jeremy Davies, Finney’nin babasını oynuyor, Madeleine McGraw, Finney’nin kız kardeşi ve James Ransone, Max adında bir karakter olarak orada.

Derrickson senaryo uyarlamasını kendi kalemiyle yazdı. Uğursuz ve Doktor Garip ortak yazar C. Robert Cargill. Derrickson ve Cargill de üretti Siyah Telefon Blumhouse’dan Jason Blum ile. Hill yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor.

Siyah Telefon Blu-ray, DVD ve Digital’e aşağıdaki bonus özelliklerle birlikte gelir:

 • SİLİNMİŞ SAHNELER
  • Şimdi Bu Amerika mı?
  • rüya yok
 • Ethan HAWKE’NİN KÖTÜ DÖNÜŞÜ – The Grabber karakterini ve Ethan Hawke’ın bu sinir bozucu kötü adama nasıl dönüşebildiğini derinlemesine inceleyin.
 • ÇAĞRIYA YANIT: SAHNE ARKASININ SİYAH TELEFON – En önemli unsurların perde arkasına bir göz atın SİYAH TELEFON hikayeyi uyarlamak ve yönetmen Scott Derrickson’ın vizyonunu gerçekleştirmek de dahil olmak üzere prodüksiyon.
 • TASARIMDAKİ ŞEYTAN – Yapım tasarımının inceliklerinin, set tasarımından kostümlere, saç ve makyaja kadar bu filmi hayata geçirmeye nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.
 • SÜPER 8 TAKIM – Oyuncular ve ekip, rüya sahnelerini Super 8 filminde çekme kararını ve bunun dönemin estetiğini yakalamaya nasıl yardımcı olduğunu açıkladı.
 • GÖLGECİ – Scott Derrickson’dan bir kısa film
 • YAPIMCI/YAZAR/YÖNETMEN SCOTT DERRICKSON TARAFINDAN ÖZELLİK YORUMU

bir kopyasını alacak mısın Siyah Telefon? Aşağıda bir yorum bırakarak bize bildirin.

Siyah Telefon Blu-ray DVD Dijital

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.