Pierce Brosnan DCEU’ya girmek üzere kara adamDoctor Fate, ancak muhtemelen en çok James Bond olarak zamanıyla tanınıyor ve yakın zamanda bir sonraki 007’nin kim olması gerektiği konusundaki düşüncelerini paylaştı.

Son yıllar Ölmek İçin Zaman Yok Daniel Craig’in James Bond olarak görev süresinin sona erdiğini ve Craig’in 007’nin ölümünü karşılamasıyla sona erdi. Şok son, en son Bond dönemini oldukça kesin bir sonuca getirdi. Şimdi, yapımcılar franchise’ı yeniden tasarlamaya hazırlanırken, yeni bir Bond için avlanma başladı.

Pierce Brosnan’ın Bond’u birçok hayran tarafından sevgiyle hatırlanıyor ve oyuncuya yakın zamanda Daniel Craig’in yerine kimin geçmesi gerektiğine dair düşünceleri soruldu. Ancak Brosnan, don Bond’un smokininin yanında kimin olacağı konusunda çok rahatsız görünmüyor.

British GQ ile konuşurken, Pierce Brosnan’a Daniel Craig’in yokluğunda James Bond rolünü kimin devralması gerektiğini düşündüğü soruldu.

Ancak, eski 007, Barbara Broccoli ve Michael G. Wilson’ın kime başvurması gerektiği konusunda herhangi bir düşünceye sahip değildi. Bunun yerine, kara adam star sadece kimin seçildiğini görmenin “ilginç” olacağını söyledi ve onlara en iyi dileklerini sundu.

Pierce Brosnan, bir sonraki James Bond için seçimi sorusuna yanıt olarak şunları söyledi:

“Kim yapmalı? Umurumda değil, kimi alacaklarını görmek ilginç olacak, adam kim olacak, kim olursa olsun, ona iyi dileklerimi sunuyorum.”

Brosnan ayrıca 2002’den sonra ayrıldığından beri franchise’a ayak uydurduğunu da açıkladı. Başka gün Öl. “Sonuncuyu gördüm ve Skyfall’ı gördüm, Skyfall’ı seviyorum” dedi. Görünüşe göre daha az alındı Ölmek İçin Zaman Yok. “Sonuncusundan pek emin değilim. Daniel her zaman kalbini verir. Çok cesur, çok güçlü. Fakat…”

İşte Pierce Brosnan’ın bir sonraki filminin özeti, kara adam:

“Eski tanrıların her şeye gücü yeten güçleriyle bahşedildikten ve aynı hızla hapsedildikten yaklaşık 5.000 yıl sonra, Kara Adam (Johnson) dünyevi mezarından kurtulur ve benzersiz adalet biçimini modern dünyaya salmaya hazırdır.”

Adam Sztykiel ve Rory Haines & Sohrab Noshirvani tarafından yazılan bir senaryodan Jaume Collet-Serra tarafından yönetilen DCEU filminin yıldızları Dwayne Johnson, Aldis Hodge, Noah Centineo, Sarah Shahi, Marwan Kenzari, Quintessa Swindell, Bodhi Sabongui ve Pierce Brosnan.

kara adam 21 Ekim 2022’de vizyona girecek. Yaklaşan film ve James Bond serisinin geleceği hakkındaki en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için YouTube kanalımıza.

Kaynak: İngiliz GQ

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.