Birçok meraklı bilimkurgu hayranı için, diğer dünyadaki varlıkların varlıklarını sonsuza dek değiştirebilecekleri, yüksek düzeyde uzaylı faaliyeti olduğu iddia edilen alanları araştırma şansı, hayatta bir kez kaçıramayacakları bir fırsattır. . Ancak tüm tür hayranları, hem hükümetleri hem de sözde uzaylılar ile hayatlarını isteyerek riske atmaya hevesli değil. İnsanlığın bu karşıt yönleri, yeni komedi macera belgeseli ‘Dreamland – A Storming Area 51’de yer alıyor.

Film şu anda sinemalarda ve Video on Demand ve Digital’de Gravitas Ventures’ın izniyle gösteriliyor. Filmin bu hafta vizyona girmesinin şerefine, ShockYa bu özellikten özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

‘Dreamland – A Storming Area 51’, komedyen Brian Moreno’nun ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi. Aynı zamanda belgeselde, Andy Kozel (popüler uzaylı temalı ‘Funny Or Die’ skeçlerinde ona eşlik eden), Natasha Pearl Hansen, David Murphy ve Griff Pippin ile birlikte belgeselde yer alıyor. Moreno ayrıca filmde baş yapımcı olarak görev yaptı.

‘Dreamland – A Storming Area 51’, günümüzün Cinema Verite tarzında benzersiz bir belgesel çekmek için viral Storming Area 51 etkinliğinden önce oyuncuları ve ekibi bir araya getiriyor. Ömür boyu uzaylı meraklısı Moreno, sürekli büyüyen bir alt kültüre doğru bir yolculuğa çıkar; uzaylı/UFO komplo topluluğu.

Oyuncular ve ekip, yolculuğa çıkarken, orada bulunma konusunda bile çok karışık duygular içindedirler. Yolculuk Los Angeles’ta başlıyor ve Rachel, Nevada’daki efsanevi Area 51 sitesinde sona eriyor.

Komedyen Andy Kozel, yönetmen-yürütücü yapımcının ‘Dreamland A Storming Area 51 Story’ adlı belgeselinde yer alıyor.

Özet

ShockYa'nın Özel 'Dreamland - A Storming Area 51 Hikayesi' Klibi

Başlık

ShockYa’nın Özel ‘Dreamland – A Storming Area 51 Hikayesi’ Klibi

Tanım

ShockYa, yönetmen-yürütücü yapımcı-yıldız Brian Moreno’nun ‘Dreamland – A Storming Area 51 Story’ belgeselinden özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.