Better Call Saul yazarı Thomas Schnauz, eleştirmenlerce beğenilen suç dramasının kalan iki bölümünde Kim hakkında daha fazla yanıt veriyor.

Uyarı! için spoiler Daha İyi Çağrı Saul 6. sezon

Daha İyi Çağrı Saul yazar Thomas Schnauz, izleyicilerin dizinin son iki bölümünde Kim’in (Rhea Seehorn) kaderi hakkında daha fazla yanıt alacağını söylüyor. Schnauz, başlangıcından bu yana dizi için yazıp yönetti ve önceki sezonda yaratıcı ekibe katıldı. Kötü kırma‘in üçüncü sezonu ve üzerindeki çalışmaları için dokuz Emmy adaylığı kazandı. Daha İyi Çağrı Saul yazıyor ve üretiyor. Özellikle “Breaking Bad” başlıklı dizinin son bölümü, iki gösterinin anlatılarını birbirine bağladı.

Daha İyi Çağrı Saul Jimmy McGill, diğer adıyla Saul Goodman’ın ciddi bir avukattan karizmatik bir dolandırıcıya dönüşen hayatını takip ediyor. Bu gelişmenin büyük bir kısmı, onu Sezon 6, Bölüm 9, “Eğlence ve Oyunlar”da bırakan karısı Kim ile ilgili. Kim sonraki iki için yok olsa da Daha İyi Çağrı Saul Bölümlerde Saul, konuşmanın kötü gittiği ve Saul’u yeniden dolandırıcılığa başlaması için cesaretlendirdiği “Breaking Bad”de onunla telefon üzerinden iletişim kurmaya çalışırken görülüyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Better Call Saul 6. Sezonu Mükemmel Bir Parklar ve Dinlenme Referansına Sahip

ile bir röportajda Hollywood Muhabiri, Schnauz en önemli sahneyi ve dizinin son iki bölümünü nasıl şekillendireceğini anlatıyor. Telefon görüşmesi her ne hakkındaysa, bunun Saul’u çok üzdüğünü ve ne söylendiğini bilmenin önemli olacağını söylüyor. Ayrıca telefon görüşmesinin ayrıntılarının gelecek bir bölümde açıklanacağını ve izleyicilerin hikayenin bitiminden önce ayrıntıları öğreneceğini doğruladığını söyledi. Aşağıdaki alıntısını okuyun:

Şey, bir şey vermek istemiyorum ama telefon görüşmesini duymuyoruz. Yani Gene’e tam olarak ne söylendiğini bilmiyoruz. Bu çok üzücü bir şey. Onu çok üzen bir şey. Bu yüzden, o telefon görüşmesinde tam olarak ne olduğunu bekleyip görmemiz gerektiğini düşünüyorum ve bunun ayrıntılarını bir sonraki bölümde duyacağız.


Better Call Saul Gene ve Kim

Kim’in ölümü, çevreyi saran en büyük hayran teorilerinden biri. Daha İyi Çağrı Saul, bu yüzden Schnauz’un hala hayatta olduğunu ve hala Saul hakkında bilgi edinmek istediğini doğrulamak için ilginç bir hareketti. Onun yokluğu en son bölümlere gölge düşürdü ve umarım son iki saat hayranların favorisi için bir miktar kapanış sağlayabilir. Belki de telefon görüşmesinin detayları, Kim’in eski hayatından başarılı bir şekilde kaçarak zaman çizelgesinde nerede olduğunu göstermeye yetecek kadar cevap sağlayacaktır.

Kim televizyondaki en büyük karakterlerden biridir ve ona bir tür uygun kapanış yapmamak bir kötülük olur. Kim’in ortalıkta olmadığı başından beri bilinmesine rağmen Kötü kırmaonun nihai kaderinin sona ermesi üzerinde büyük bir etkisi olmalı Daha İyi Çağrı Saul. Ne olursa olsun, Schnauz telefon görüşmesinin detaylarının açıklanacağını ve umarız Kim için bir miktar kapanış sağlayacağını söylüyor. Daha İyi Çağrı Saul.

Sonraki: Better Call Saul, Gene’nin Chuck’ın Ölümünden Hala Suçlu Hissettiğini Kanıtlıyor

Kaynak: Hollywood Muhabiri

Mary Marvel Shazam

Shazam’ın Yeni Çağının Franchise’ın On Yıllık Sorununu Çözmesi Gerekiyor


Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.