Midsomer Murders, Dedektif Barnaby ve ortağının pitoresk İngiliz Midsomer İlçesindeki cinayetleri çözmesi etrafında dönen fantastik bir İngiliz Suç Dramasıdır. Mizah, tuhaflık ve iyi şaka ile hafif yürekli. Barnaby sistemli, adil ve gizemi çözerken her zaman kişisel bir bağlantı buluyor. Eğlenceli, sürükleyici ve gizemi çözmeye çalışırken sizi diken üstünde tutuyor.

Bu bölümde müzisyenler, her yıl düzenlenen Klasik Müzik Festivali’nde prestijli bir ödül için yarışırlar, kazananı vahşice öldürülür ve paha biçilmez kemanı çalınır. Bir topluluk festivalini kurumsal bir festivale dönüştürerek festivali düzenleyen maestro hızla şüphelenir, çoğu kişi cinayetin bir lanetin sonucu olduğundan şüphelenir.

Midsomer Murders’ın bu bölümü şuradan izlenebilir: FilmOn TV bugün 20:00 GMT’de. Daha sonra görüntülenebilir veya daha sonra kaydedilebilir ve görüntülenebilir. Canlı izlemek için zamanınız yoksa en sevdiğiniz TV programlarını kaydedin ve daha sonra istediğiniz zaman keyfini çıkarın.

Benzer makaleleri buradan okuyun.

FilmOn TV ile dünyanın dört bir yanından Canlı Haber Kanalları.

Her şeyin üstünde olma ve dünyada ve siyasi cephede neler olup bittiğini bilme ihtiyacının giderek artmasıyla FilmOn TV, kanalları tanıttı. siyaset son gelişmelerden haberdar olmak için. Bir göz atın!

FilmOn TV sosyal bir televizyon olmanın yanı sıra en iyi çevrimiçi televizyon izleme deneyimlerinden birini sunar. En sevdiğiniz TV şovlarını veya canlı maçları izlerken sosyal olun, arkadaşlarınızla tartışın veya sadece görüşünüzü diğer izleyicilerle paylaşın, herkesi yakınlaştırın ve tartışmayı başlatın. Canlı TV’yi açık izleyin FilmAçık web’de veya bir android veya iOS Uygulamasında. FilmOn, dünya genelinde 600’den fazla Canlı TV kanalına erişim sağlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz yoğun bir film ve video kitaplığına sahiptir. İngiltere, Avrupa, Afrika, Asya ve dünyanın geri kalanından canlı TV kanalları FilmOn TV’de mevcuttur.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.