Margot Robbie, Barbie

Film dünyası merakla yaklaşan filmi görmek için beklerken Barbie Oscar adayı yönetmen Greta Gerwig’in imzasını taşıyan filmde, Venedik Sahili’nde sahneleri çeken Ryan Gosling’in canlandırdığı yıldız Margot Robbie ve Ken’in paparazzi fotoğrafları sayesinde izleyiciler filme bir bakış attı. Fotoğraflar kısa sürede viral oldu. Aslında, karakterlerin paten kayması, 90’ların pembe elastanını giymesi ve popüler oyuncak serisinden plaj kıyafetleri görülmesiyle zaten bir meme haline geldiler.

Bağımsız Tel Margot Robbie’nin son zamanlarda ortaya çıkmasıyla ilgili raporlar Jimmy Fallon ile Tonight Show, serbest bırakılmasını teşvik ettiği yer Amsterdamsarışın yıldızın çekimler sırasında utandığını söyledi. Barbie seyirci sayısı yüzlerce kişiye ulaştığında. Röportajda Robbie şöyle açıklıyor:

Bu arada ne kadar utandığımızı anlatamam. Gülüp eğleniyor ama içten içe ölüyor gibiyiz. Ölme. Dedim ki, bu hayatımın en küçük düşürücü anı. Demek istediğim, Los Angeles’ta çekilecek bazı dış mekanlarımız olduğunu biliyordum. Muhtemelen öne çıkacak küçük bir insan kalabalığı olacak çünkü bilirsiniz, biz bu kıyafetlerde biraz öne çıkıyoruz. Bu yüzden biraz dikkat çekileceğini biliyordum ve muhtemelen bazı fotoğraflar ortaya çıkacaktı, ama öyle olmadı. Deli gibiydi. Yüzlerce insan izliyor gibiydi.”

Gosling, Ken rolüyle ilgili şaka yapıyor ve bunun Netflix’teki rolünden daha zor olduğunu söylüyor. Gri Adam. “Ken’in hayatı ‘Gri Adam’ın hayatından bile daha zor bence,” diyor Gosling. “Ken’in parası yok. İşi yok, arabası yok, evi yok. Bazı şeyler yaşıyor.”

Barbie üretimi geçtiğimiz Temmuz ayında tamamladı ve gelecek yıl Temmuz 2023.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.