Brendan Fraser, Balina

Brendan Fraser geri döndü bebeğim! Muhtemelen yılın en sağlıklı geri dönüş hikayesinde, bir zamanların gişe rekorları kıran film yıldızına, kişisel sorunlarıyla yıllarca halkın gözünden kaybolmasına neden olduktan sonra övgü ve destek yağıyor. Bu yıl, Darren Aronofsky Fraser’ı dramasında parlayan övgüyle yeniden tanıştırmaya çalışıyor, Balina.

Bir taramanın olduğu viral hikayenin ardından Balina Venedik Film Festivali’nde Fraser’ı altı dakika ayakta alkışlayarak gözyaşlarına boğdu, İnsanlar Toronto Uluslararası Film Festivali’nde en yüksek onur ödülünü şimdi evine götüreceğini bildirdi. haraç ödülü. Dikkat çekici derecede duygusal bir Fraser sahneye çıktı ve seyirciye kazandığı son ödül hakkında iyi bir kahkaha attı.

“Vay canına, bu benim için yeni çünkü normalde podyumda bunları dağıtan adam benim.” Fraser şakaları. “Sanırım bir ödül almak için adımın yüksek sesle söylendiğini duymayı beklediğim son sefer 4. sınıftaydı ve bu Peewee bowling ligindendi.”

Fraser’a bu ödülü yönetmeni Aronofsky ve senarist Samuel D. Hunter takdim etti. Balina, filmde Sadie Sink’in canlandırdığı, ayrı yaşadığı kızıyla yeniden bağlantı kurmaya karar veren, hayatı tehdit eden obeziteye sahip bir adamın hikayesini anlatıyor.

Fraser karakteri hakkında konuşuyor, Balina; Charlie adında bir adam hakkında bir kurtuluş hikayesi. Hayatında önemli değişiklikler yaşadı ve kim olduğunu ve sevdiklerini unuttu ve onlara bunu söylemek için zamanı tükeniyor, eğer yapabilirse. Ama onun bir süper gücü var: Charlie, kendilerinde göremedikleri zaman başkalarının iyiliğini görebilir. Bunu onlarda ortaya çıkarabilir ve ben bu dünyada bundan biraz daha fazlasına ihtiyacımız olduğuna kesinlikle inanıyorum.”

Balina sinemalarda gösterime girecek 9 Aralık.

Brendan Fraser’ın geri dönüşü için heyecanlı mısınız? Onun en sevdiğiniz performansı hangisi?

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.