Jason Momoa geçenlerde nasıl olduğunu tartıştı Aquaman ve Kayıp Krallık gerçek dünyadaki çevre sorunlarını keşfedecek.

Aquaman ve Kayıp Krallık Momoa’nın 2018’de en son oynadığı DC rolüne geri döndüğünü görüyor su adamı. Film, Momoa’dan Arthur Curry’nin Atlantis’i ve dünyayı yıkımdan kurtarmaya yardımcı olacak yeni müttefikler bulduğunu görecek.

Yakın zamanda yaklaşan DC filmi hakkında konuşan Jason Momoa, yaklaşan yıkımın Dünya’ya yönelik gerçek dünya tehlikelerinden çok da uzak olmayan bir tehdit olabileceğini açıkladı.

Yakın zamanda GQ’ya konuşan Jason Momoa, izleyicilerin dizide neler görmeyi bekleyebilecekleri hakkında bazı bilgiler paylaştı. Aquaman ve Kayıp Krallık.

Oyuncu, şu anda sinemada süper kahraman filmlerinin önemine değindi ve mecranın olumlu mesajlar yayma kapasitesinin altını çizdi. Momoa, özellikle Aquaman’in gerçek dünyadaki çevre sorunlarına ayna tutma konusundaki özel yeteneğini vurguladı.

Konunun alaka düzeyi hakkında konuşurken su adamı Jason Momoa, bugün dünyanın karşı karşıya olduğu sorunların devamı olarak şunları söyledi:

“Sinemayı sevdiğim için kendi düşüncelerim olan, ancak olumlu bir mesaj vermeye ve bir maceraya çıkmaya çalıştığımız pazarımıza bu süper kahraman filmleri hakim. Aquaman, dünyanın en eğlenceli süper kahramanıdır. Ancak gezegenimize neler olduğuna dair farkındalık getirebilmek inanılmaz. Bu defalarca anlatılan bir hikaye değil, [it’s a] şu anda ama bir fantezi dünyasında neler olduğunu anlatan bir film.”

Oyuncu, “Bu dünyaya ne olacağını gerçekten hızlandırıyoruz ve bu uzaylılar yüzünden değil” diyerek devam etti. Süper kahraman hikayeleri, ister Kaptan Amerika’nın Nazizmle savaşması, isterse X-Men’in önyargıları yenmesi olsun, gerçek dünyanın karşı karşıya olduğu sorunlara ilişkin mesajlar vermek için sık sık mesajlara sahiptir ve kulağa çok hoş geliyor. Aquaman ve Kayıp Krallık bu geleneği sürdürecektir.

İşte yaklaşan su adamı devam filminin özeti:

Kadim bir güç serbest bırakıldığında, Aquaman, Atlantis’i ve dünyayı geri dönüşü olmayan yıkımdan korumak için beklenmedik bir müttefikle huzursuz bir ittifak kurmak zorundadır.

James Wan’ın yönettiği yeni devam filminde Arthur Curry rolünde Jason Momoa, Mera rolünde Amber Heard, Orm / Ocean Master rolünde Patrick Wilson, Nereus rolünde Dolph Lundgren, Black Manta rolünde Yahya Abdul-Mateen II, Atlanna rolünde Nicole Kidman, Temuera Morrison rolünde yer alıyor. Arthur Curry, Randall Park, Dr. Stephen Shin, Vincent Regan, Atlan, Jani Zaho, Stingray, Indya Moore, Karshon ve Game of Thrones, Pilou Asbæk’i bilinmeyen bir rolde oynuyor.

Aquaman ve Kayıp Krallık 17 Mart 2023’te sinemalarda olacak. Yaklaşan DC filmiyle ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: GQ

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.