Geçen ay, Searchlight Pictures karanlık komedi psikolojik gerilim filmi için iki poster yayınladı Menüsinemalara ulaşmak için ayarlanmış 18 Kasımth. Posterlerden biri Anya Taylor-Joy’un canlandırdığı karaktere odaklandı (Cadı) ve diğeri Ralph Fiennes’in canlandırdığı karaktere odaklandı (Ölmek İçin Zaman Yok). Şimdi yeni bir afiş Menü çevrimiçi hale geldi ve bu, hem Taylor-Joy hem de Fiennes’in yanı sıra Nicholas Hoult’u da içeriyor (Mad Max: Öfke Yolu) ve diğer birkaç oyuncu. Bu makalenin altında bir göz atabilirsiniz.

Kendi Chris Bumbray’imiz geçenlerde izleme şansı buldu. Menü Toronto Uluslararası Film Festivali’nde katıldı ve filme BU LİNK’te okuyabileceğiniz bir 9/10 incelemesi verdi.

Alexander Payne’in yöneteceği, Will Ferrell’in yapımcılar arasında olduğu ve Emma Stone’un oynayacağı ilk zamanlarda dikkatimizi çeken bu projenin ilerlemesini üç yıldan fazla bir süredir takip ediyoruz. Payne ve Stone sonunda zamanlama sorunlarını bıraktı ve Ferrell çekildi, ancak Menü ile tamamlandı Mark Mylod (Ali G Indahouse) yönetmenlik ve Taylor-Joy Stone için devreye giriyor.

Senaryo Will Tracy (John Oliver ile Geçen Hafta) ve Seth Reis (Seth Meyers ile Geç Gece), Menü ayarlandı

Eksantrik mutfak kültürü dünyasında, ünlü bir şefin bazı şok edici sürprizlerle dolu cömert bir tatma menüsü hazırladığı uzak bir adadaki seçkin bir restoranı ziyaret eden genç bir çifte odaklanıyor.

Taylor-Joy, Fiennes ve Hoult’a Hong Chau (küçülme), Janet McTeer (yaban mersini), John Leguizamo (George A. Romero’nun Ölüler diyarı), Judith Işık (kim patron?), Aimee Carrero (She-Ra ve Güç Prensesleri), Reed Birney (Av)Paul Adelstein (Dayanılmaz Zulüm), Rob Yang (Halefiyet), Arturo Castro (Bay Corman), Mark Aziz Cyr (Lise Müzikali: Dizi), Rebecca Koon (Keskin nesneler), Peter Grosz (Amy Sedaris ile Evde) ve Christina Brucato (Turuncu yeni siyahtır).

Taylor-Joy ve Hoult, Margot ve Tyler adında bir çifti oynuyor, Fiennes’in karakteri ise Chef Slowik. Chau Elsa’yı oynuyor, McTeer yemek eleştirmeni Lillian Bloom, Leguizamo’nun karakterine Movie Star, Light is Anne, Carrero Felicity, Birney Richard, Yang Bryce, Castro Soren, St. Cyr Dave, Koon Linda ve Grosz Sommelier’dir. Adelstein, “Lillian’ın bu mutfak deneyiminde kendisine eşlik eden editörü; söylediği her şeye ve her şeye katılıyorum.” Brucato’nun karakteri “Şef Slowik için çalışan doğrudan ve kibarca açık sözlü sous şef olan Katherine”.

Chef Slowik, bu “eksantrik mutfak olayını” geliştiren ve “abartılı menüsüne birkaç gizli ve potansiyel olarak hain malzemeler ekleyen” “dünyaca ünlü bir şef”. Üç Michelin yıldızlı şef Dominique Crenn, filmin Baş Teknik Danışmanı ve el sanatları ekibinin ekrandaki mutfağı yaratmasına yardım ediyor.

Menü Adam McKay (Ferrell’in eski yapımcı ortağı) ve Betsy Koch tarafından Hyperobject Industries şirketleri aracılığıyla üretildi. Searchlight’ın Yapım Kıdemli Başkan Yardımcısı DanTram Nguyen ve yapım yönetmeni Zahra Phillips, stüdyo projesini denetledi.

sabırsızlıkla mı bekliyorsun Menü? Aşağıda bir yorum bırakarak bize bildirin.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.