90 Günlük Nişanlısı izleyicilerinin çoğu, Yara Zaya’nın sızdırılmış filtresiz ve makyajsız fotoğrafını gördükten sonra Instagram fotoğraflarını yoğun bir şekilde düzenlemekle suçluyor.

A 90 Günlük Nişanlısı İzleyici, Yara Zaya’nın her zamanki sosyal medya fotoğraflarından çok farklı göründüğü makyajsız bir fotoğrafını çevrimiçi yayınladı. 27 yaşındaki gerçeklik yıldızı, 2020’de Amerikalı ortağı Jovi Dufren ile popüler franchise’a giriş yaptı. Yara ve Jovi birbirlerini gezginler için bir flört uygulamasında buldular ve iki yıl birlikte olduktan sonra nişanlandılar. Kısa süre sonra New Orleans yerlisi Ukraynalı kız arkadaşının K-1 vizesine başvurdu ve onunla evlenmek için Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Yara şovda ilk kez yer aldığında, hayranları güzelliği kadar moda anlayışına da hayran kaldılar.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Ancak kısa süre sonra bazı eski fotoğrafları internette ortaya çıktı ve bu da en son görünümüne kavuşmak için birkaç estetik ameliyat geçirdiğini düşündürdü. Bazı kartal gözlü hayranlar, onun Ukraynalı bir realite TV şovuna katıldığının eski videolarını bile buldu. Kliplerde hayranlar, genç Yara’nın kozmetik prosedürleri seçmeden önce doğal görünümünü görebiliyordu. Yara, uzun süre estetik operasyon söylentilerini ne yalanladı ne de kabul etti. Ancak sonunda güzelliğini arttırmak için burun estetiği ve dudak dolgusu yaptırdığını itiraf etti.

İlgili: 90 Day Nişanlısı Yara Zaya Sokak Stilinde Nasıl Ustalaştı?

Son zamanlarda Yara, Beverly Hills’den, yakın zamanda paylaşılan bir fotoğraftan tamamen farklı görünen göz alıcı fotoğraflarını yayınlıyor. 90 Günlük Nişanlısı Reddit’te hayran. Kullanıcı adıyla Redditor Calamity_loves_tacos Fotoğraf düzenleme uygulaması Facetune’u ve sosyal medya görüntülerinde birden fazla filtreyi kullandığını vurgulamak için Yara’nın filtresiz ve makyajsız bir fotoğrafını yayınladı. Reddit ileti dizisinin başlığı okundu, “Yara’nın yüz ayarı ve filtreleri olmadan ameliyat öncesi Yara’ya nasıl benzediği ilginç, Bayan Gwen’in insta’sının izniyle.”


İzleyiciler, birçok 90 Günlük Nişanlısı Yıldızlar fotoğraflarını Instagram’a göndermeden önce düzenliyorlar, ancak Yara’nın filtresiz fotoğrafını gördüklerinde hala şaşkına dönmüşlerdi. Bir Redditor yorumladı, “Vay canına!! Bu, Yara’nın kendi fotoğraflarından gerçekten yüz-ayarlama/filtreleme yaptığını kanıtlıyor!” Başka bir Redditor araya girdi, “Kalçalarından, göbeğinden vb. inceldiğini kanıtlayan bir denizaltıda başka fotoğraflarını gördüm.” başkası yazmış, “Dudaklarını her gün sürmeli. Böyle göründüklerini bilmiyordum…böyle.” Yine de Yara’nın sadık hayranlarından birkaçı, spor salonunda çok çalıştıktan sonra elde ettiği harika ve fit bir vücuda sahip olduğunu belirtti.


Yara’nın Instagram resimlerinin yoğun bir şekilde düzenlenmiş göründüğüne şüphe yok. Şimdi Redditor tarafından yayınlanan bu yeni resim, vücudunu küçülttüğünü ve yüzünü daha yonttuğunu gösteriyor. Hayranların Yara’yı ilk kez sahte veya sığ olarak adlandırması değil. Son iki yılda, Instagram’da yoğun bir şekilde düzenlenmiş ve tanınmaz görünümlerini paylaştığı için defalarca çağrıldı. Umarım, bu son tepkiden sonra, 90 Günlük Nişanlısı star, filtrelenmemiş yüzünü çevrimiçi yayınlamak için ilham alacak.

Sonraki: 90 Günlük Nişanlısının Yara Zaya’nın Fotoğraflarını Düzenlemekle Suçlandığı Zamanlar

90 Gün Nişanlı Pazar günleri saat 20.00’de EDT’de TLC’de yayınlanıyor.


Kaynak: Calamity_loves_tacos/Reddit

Sasha Calle, Lara Lane Kent Supergirl ile birlikte

Supergirl Filminin Batgirl’den Sonra Hurdaya Çıkma Tehlikesinde Olduğu Bildirildi


Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.