Dedikleri gibi, iyi haberlerim ve kötü haberlerim var. İyi haber THOR: RAGNAROK kesinlikle komik ve bu kahkahaları getirmek için yaptıklarını seviyorum. Bu arada bu incelemede spoiler yok.

Filmde çok yaratıcı şakalar ve şakalar vardı. – ve ben sadece Jeff Goldblum’u bu konuda sevdim!! Bana sorarsan mükemmel oyuncu.

ANCAK (ve büyük harflerle) kötü haber şu ki, 3D dönüştürme zaman zaman oldukça zayıf, açıkçası. Dikkat edin, dijital görsel efektlerin tümü 3B olarak doğal olarak 3B olarak oluşturuldukları için mükemmeldir – ancak elbette dönüşüm sonrası güvenmiyorlar. Ama dönüştürülmüş optik? *İç çekmek* Size bu şekilde ifade edin, Odin’in uçurum tarlalarında olduğu sahnede, çimler o kadar tembel veya ucuza dönüştürülür ki, konumun olağan boyutsal derinliği ile karışmış düz çim öbekleri vardır. O korkunçtu. O kadar kötüydü ki beni filmden çıkardı. Bunlar herkesin görüp şikayet edebileceği hatalar, benim seçebileceğim sıradan yönler ya da bir stereograf değil.

Marvel, Disney ve Stereo D / Legend 3D daha iyi bilir (her ikisi de dönüşüm sonrası katkıda bulunmuştur). Belirli bir sahneye hangi dönüştürme şirketinin baktığını bilmiyorum ama burada bir terslik var. Genellikle Stereo D / Legend 3D, dönüşüm sonrası ile olağanüstü bir iş çıkarır, ama bir şey oldu – ister zamanları, ister bütçeleri tükendi. Çim sorunu göze çarpıyordu, ancak başka sorunlar da vardı, örneğin minyatürleştirme (Arenadaki Hulk kuş bakışı görünüyordu… cılız). Ah.

Bu yüzden, Marvel’in nakit para kazanacağını bildikleri bir film için bütçeden cimri olacağına inanmakta zorlanıyorum. Ayrıca Stereo D veya Legend 3D’nin de kaliteden ödün vereceğine inanmakta zorlanıyorum. Yani geriye kalan tek gerçek şey, herkesin zamanının tükendiği. Bunu başka bir şekilde açıklayamam. Tüm dönüşüm çekimlerini tamamlamak için yeterli zaman olmamalıydı ve piyasaya sürülmesi için bazı şeylerden ödün verilmesi gerekiyordu.

Birisi ne olduğu hakkında daha fazla bir şey biliyorsa, lütfen bana bildirin. Bu tür şeyler modern 3D film yapımına ait değil. Kötü dönüşümler CLASH OF THE TITANS’a aittir ve kesinlikle yeni bir Marvel veya Disney yapımına ait değildir. Bunu temizle.

Son karar? GİT GÖRÜN!! Filmin kendisi zekice yapıldı ve şimdiye kadar yapılmış en komik Marvel filmlerinden biriydi. Göz kamaştırıcı 3B hatalara dayanabilirseniz (başınızı ağrıtacak hiçbir şey aklınıza gelmez!), o zaman Olağanüstü VFX çekimleri nedeniyle hala bir 3D gösterimi öneriyorum.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.