En azından kısa vadede seçeneklerimiz neler? Covid-19 ile hala bir tehdit ve sinema salonları, koronavirüs büyük bir olay olmadan önce bile bulaşıcıydı (Yakınımda hapşıran birinden kaç kez böcek yakaladım anlatamam)ne kaldı?

Bu arabalı sinemanın dönüşü olabilir mi?

Drive-in’lerin çeşitli yönleri tehlikeli olarak görülmelidir (Son zamanlarda çok sayıda Ozzy Man incelemesi izliyorum), yani tuvaletler ve tavizler.

İkincisi, maskeli sunucular tarafından araba camı hizmeti verilerek ele alınabilir. (patenli veya patensiz) ama aklımdaki en büyük sorun tuvaletler. İkili ve üçlü özelliklerin norm olması nedeniyle, tesisler olmadan gitmek için çok zaman var, bu yüzden bir şeyler yapılması gerekiyor. Mükemmel çözüm (pahalı da olsa) belki de Fransa’da bol miktarda bulunan umumi tuvaletlerdir:

Ya da belki UV ışınları kullanan bir tuvalet?

Yine de emin olmak için, bir şeyin doğaçlama yapılması gerekiyor. Her kullanıcıdan sonra temizliğe girecek her tuvaletin dışında bir görevli olduğundan emin değilim. Önerisi olan var mı?

Projeksiyona! Projektörleri sinemalardan çıkarmanın ve ekranlara (veya büyük duvarlara) yansıtmak için doğaçlama barınaklara yerleştirmenin mümkün olup olmadığını merak ediyorum. Bu, çok daha büyük ekranlara ve daha uzun mesafelere ihtiyaç duyulduğunda bile mümkün mü? Parlaklık ne olacak? Sadece arabaya girişler için kısa vadeli bir çözüme ihtiyacımız varsa, belki bu stratejiyi kullanarak ve boş stadyumları kullanmak (veya onların park yerleri) arabalar için?

Pop-up, kolayca kaldırılabilen, ancak hepimizin sevdiği şeyleri, filmleri görmek için son derece işlevsel bir şey görmek istiyorum.

Ve yeni sürümler kullanıma sunulana kadar, eğlence için geçmiş filmlere ve küratörlü akşamlara güvenmek zorunda kalacağız. Açıkça görülüyor ki, girişler tek başına endüstrinin geçmişte elde ettiği gişe hasılatı kadar olmayacak. ama bir durak noktası olarak belki de yeterli olacaktır.

Düşünceleriniz nelerdir Hollywood’u tekrar çalışır duruma getirmek için kısa vadeli (veya daha uzun) bir çözüm olarak araba girişlerinde mi?

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.