MEG Geniş Açılıyor ve Hafta Sonu Gişesinden 44.5 Milyon Dolarlık Büyük Bir Isırık Aldı!

Tabii ki büyük açıldı – Jason Statham tembel değil! Tamam, megalodonun da bununla bir ilgisi var.

MEG geçen hafta sonu 44,5 milyon dolar ile açtı denizaşırı pazarlar henüz yayına girmedi. Bu etkileyici bir başlangıç. Rottentomatoes.com eleştirmenleri filme %49 çürük reytingi verirken, izleyiciler ona %61 verdi. Şahsen ben beğendim. Henüz 3D olarak görmedim (*GASP* Biliyorum doğru mu?!), ama önümüzdeki haftalarda göreceğim. O sırada tek gösterim olduğu için düz versiyonu yakalamak zorunda kaldım ve sıkı bir programım vardı. Bu aksiyon sahnelerinden bazılarını 3D olarak görmeyi gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum çünkü bence başarılı oldular. Bazı mükemmel düzenleme, Meg’i gerçekten kucağınıza getiriyor – 2D’de bile.

Çin, filmin yapımında büyük rol oynadı (kredilerden ve içerikten çok açık) ve o ülkede şaşırtıcı derecede iyi açılmalıdır. Ciddi anlamda. İNANILMAZ derecede iyi. Ve bu Warner Bros için iyi bir şey. – MEG’in yapımı 130 milyon dolara mal oldu.

Discovery Channel’daki Shark Week’in amacına yardımcı olduğunu düşünüyorum. – başlıklı bir şovları bile vardı “Megalodon: Gerçek ve Kurgu” çılgınlığı beslemeye yardımcı olmak için.

Biliyorsun, Meg’i geri getirmek için eski dino-DNA’yı kullanmalıyız. Ne yanlış gidebilir ki?

MEG Şimdi oynuyor.

Tüm içerik Telif Hakkı © 2006-2021, MarketSaw Media. Tüm hakları Saklıdır. Bu web sitesindeki tüm telif hakları ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.