Drax hareketsiz kalarak görünmez olabilir, ama Marvel değil! Bir çok Marvel güncellemeleri bugün senin için!

GUARDIANS OF THE GALAXY 3 ile başlayalım Kevin Feige’in yakın zamanda Christina Radish’i güncellediği çarpıştırıcı:

“[Writer/director] James [Gunn] bir taslak teslim etti ve çok, çok yakında bununla ilgili resmi ön prodüksiyona başlayacağız. Önümüzdeki yılın başlarında çekilecek. Kaptan Marvel yaklaşık iki hafta içinde bitiyor, Örümcek Adam yaklaşık iki hafta içinde başlıyor ve ardından Muhafızlar 3 gelecek yılın başlarında başlayacak.”

Gunn’ın geçmişte GOTG’yi bu üçüncü yinelemeyle tamamladığını söylediği gibi harika ama aynı zamanda biraz acı tatlı (en azından GOTG’nin bu versiyonu). Ve elbette, AVENGERS: INFINITY WAR’da Gamora’nın ölümüyle ilgili biraz acılık var. Gerçekten gitti mi?

Ayrıca yukarıdaki alıntıdan CAPTAIN MARVEL’in üretimin bitmek üzere olduğunu görebilirsiniz. ve ~ 2 hafta içinde gönderiye geçecektir. Comic-con’da bir tür CM varlığı olup olmayacağı şu anda belirsiz (Marvel bu yıl Salon H’de DEĞİL) ancak son zamanlarda CineEurope’da gösterilenlerin kliplerini gösterebilecekleri mantıklı.

SPIDER-MAN: HOMECOMING 2’ye veya şimdiki adıyla ÖRÜMCEK ADAM: EVDEN UZAK Tom Holland (Peter Parker) instagrama girdikten sonra (kazayla?) yeni isim:

tarafından paylaşılan bir gönderi ✌️ (@tomholland2013)

..Film başlıklarından bahsetmişken, AVENGERS 4’ün hala bir adı yok. Duyduğuma göre, en azından bir CAPTAIN MARVEL teaser yayınlanana kadar bu bilgiye sahip olmayacağız. Yani bir süre olabilir. Hatta aylar. Spoiler niteliğindeki bilgilerin herhangi bir şekilde sızdırılmasını kısıtlamak için bunların hepsinin kendi kendine empoze edilmiş bir tıkaç kuralı olduğunu düşünüyorum. Mantıklı. AVENGERS 4 oyunun kurallarını değiştirecek ve sahip SON DERECE yüksek bahisler Marvel ve Disney için katıldı.

CAPTAIN MARVEL açılıyor 8 Mart 2019. AVENGERS 4 açılıyor 3 Mayıs 2019. SPIDER-MAN: FAR FROM HOME açılıyor 5 Temmuz 2019. GUARDIANS OF THE GALAXY 3’ün henüz bir çıkış tarihi yok, ancak “Untitled Marvel Movie” slotunu alacağı tahmin ediliyor. 1 Mayıs 2020.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.