Sanal ve artırılmış gerçeklik için çok güzel yaklaşan konferans Bu ay Los Angeles’ta! katılmanı şiddetle tavsiye ederim burada bulunan içeriğe ve uzmanlara göre. Bu Jim Chabin’i ve dahil olan herkesi organize etmek harika bir iş!


Oscar Adayı Yapımcılar Lauren Selig ve Peter Martin Bu Yıl “On The Lot” AR/VR Konferansında Yaratıcı Açılış Konuşması Yapacaklar ve AMD’den Roy Taylor Açılış Konuşmasını Sunacak

Bu Yıl Konferansı İçin Ek Konuşmacılar: Aaron Luber (Google), Rick Champagne (NVIDIA), Ravi Velhal (Intel), Marcie Jastrow (Technicolor),
Wim Buyens (Barco), Bruce Vaughn (Dreamscape), Ted Schilowitz (Paramount Pictures), John Canning (PGA/NBC) ve Mia Tramz (LIFE VR)

HOLLYWOOD, CA – Oscar adayı yapımcılar Lauren Selig (American Made, Hacksaw Ridge), Hollywood’un en üretken yaratıcılarından biri ve yapımcı ortağı Peter Martin (Waste Land) ile AR/VR medyasını ilk benimseyenler bu yıl Creative Keynote: “ “On The Lot”ta Yaratıcınızın Gerçek Olduğunu Görmek. Ayrıca Selig ve Martin’in ortak girişimi VALIS Studios, sürükleyici, deneyimsel ve holografik içerik oluşturmada liderdir. Kısa süre önce Selig’in IMAX için VR Fonu’nun yeni başkanı olacağı açıklandı. John Moon (Honda), “Driving AR Forward” ile “On The Lot’s” AR seminerini açacak. Konferans 13-14 Ekim Cuma ve Cumartesi günleri Hollywood’daki The Lot stüdyolarında yapılacak.

VR Society’nin Komite Başkanı olarak görev yapan Roy Taylor (AMD Studios), konferansın açılış konuşmasını sunacak. Taylor, VR için endüstri lideri bir savunucudur ve film, yayın, oyun, akademi, endüstrinin yanı sıra Oculus, HTC/Vive ve diğerleri ile VR ortaklıklarını yönetir. Taylor, hem yeni kurulan şirketlerde hem de yerleşik şirketlerde teknoloji müjdecisi, içerik stratejisti ve girişimci olarak çok yönlü bir kariyere sahipti.

“Los Angeles, Sanal ve Artırılmış Gerçekliğin dünya çapındaki evi olarak ortaya çıktı. Hollywood, dünya çapında izleyicileri büyüleyen konum tabanlı deneyimler geliştirmede öncülük etti,” dedi, AMD Studios Kurumsal Başkan Yardımcısı, Dünya Genelinde Medya ve Eğlence Başkanı Roy Taylor “Bu nedenle AMD Studios bir kez daha bir unvan olarak hareket etmekten mutluluk duyuyor. VR’nin en prestijli ve önemli etkinliği olan ‘On The Lot’un sponsoru.”

Aaron Luber (Google), Rick Champagne (NVIDIA), Ravi Velhal (Intel), Marcie Jastrow (Technicolor), Wim Buyens (Barco), Bruce Vaughn (Dreamscape), Tech Shilowitz (Paramount Pictures), John Canning (PGA/NBC) ve Mia Tramz (LIFE VR), daha önce duyurulan Robert Stromberg (Maleficent), Jerry Zucker (Airplane!, Ghost), Tony Parisi (Unity) ve Gary Radburn (Dell) gibi prestijli konuşmacılar listesine katılıyor.

Yukarıda bahsedilen konuşmacılara ek olarak, bu yılki “On The Lot” için VR panelleri arasında “VR’de Orijinal İçerik Oluşturma”, “VR Franchise”, “VR, AR ve Ötesinde Para Kazanmanın Anahtarını Keşfetme”, “VR Eğitimi: Chapman” yer alıyor. University and University of Southern California” ve “Majid Research ile Tüketici Araştırması”. AR parçasının ana panelleri arasında “AR: Medyayı Gerçekle Karıştırma”, “AR’nin Büyüme Yol Haritası: Endüstri için Gerçek Dünya Sorunlarını Çözme”, “Stüdyo Görünümü – Paramount Pictures Studios”, “AR’ye Yatırım Yapma: Büyümenizi Nasıl Güçlendirirsiniz, “AR Yapma: Üretim, Süreç ve Maliyetler” ve “AR için Para Kazanma Modelleri.”

AR parçasının bir parçası olarak, “On The Lot”, ilk iş yıllarında şirketlerle olan konukların Girişim Kapitalistleri ve üst düzey yöneticilerle bire bir toplantılar düzenlemeleri için Cumartesi öğleden sonra bir zaman bloğu olan “Yatırımcılarla Tanışın”ı yarattı. -seviye yöneticiler. Bu, işletmenizi tanıtma ve paha biçilmez rehberlik alma şansıdır.

Advanced Imaging ve AR/VR Society başkanı Jim Chabin, “Amacımız, bu inanılmaz heyecan verici günlerde AR ve VR içeriği işini hızlandırmak” dedi. “Finansmanın başarı için harika içerik kadar kritik olacağını biliyoruz, bu nedenle bu toplantı yeni iş ilişkilerinin etkinleştirilmesine yardımcı olmak için hem yatırım hem de yaratıcı toplulukları bir araya getiriyor.”

Biletler ve VR On The Lot hakkında ek bilgi için lütfen VROnTheLot.com’a gidin. Oculus Connect katılımcıları, tüm eğlence loncası üyeleri (PGA, DGA, WGA, vb.), öğrenciler (öğrenci kimliğine sahip) ve yaşlılar (62+) için indirimli biletler mevcuttur.
• Premier Pass – Profesyonel Konferans ve Sergiler: 569$.
• Günlük Kart 315$.
• Cumartesi AR Programı Parkuru: 259$.

AMD hakkında
45 yılı aşkın bir süredir AMD, eğlence, sürükleyici platformlar ve veri merkezi için yapı taşları olan yüksek performanslı bilgi işlem, grafik ve görselleştirme teknolojilerinde yeniliklere öncülük ediyor. Dünyanın dört bir yanındaki yüz milyonlarca tüketici, önde gelen Fortune 500 işletmeleri ve son teknoloji bilimsel araştırma tesisleri, yaşama, çalışma ve oyun oynama biçimlerini geliştirmek için her gün AMD teknolojisine güveniyor. Dünyanın dört bir yanındaki AMD çalışanları, mümkün olanın sınırlarını zorlayan harika ürünler geliştirmeye odaklanmış durumda. AMD’nin bugün nasıl olanak sağladığı ve yarın nasıl ilham verdiği hakkında daha fazla bilgi için AMD (NASDAQ: AMD) web sitesini, blogunu, Facebook ve Twitter sayfalarını ziyaret edin.

Advanced Imaging Society ve The VR Society Hakkında
Advanced Imaging Society ve The VR Society, eğlence, medya alanında aktif profesyoneller için 3D, HDR, VR, AR ve 360 ​​derece içerik sanatlarını ve teknolojilerini geliştirmek amacıyla büyük Hollywood stüdyoları ve en iyi teknoloji şirketleri tarafından kar amacı gütmeyen bir organizasyon olarak kuruldu. ve pazarlama. Üyeler arasında 20th Century Fox, AMD Studios, Barco, Cause Play/360 Ad Spots, Create VR, Dell, Dolby Laboratories, DreamWorks Animation, Factory 42, Fathom Events, Fraunhofer, Global 3D Media Holding, HP, Intel, Koncept VR, Legend bulunmaktadır. , LIFE VR, LOOT Interactive, Lucid Dreams Productions, Lytro, MGM, Marvel Studios, Nokia Technologies, Oculus, Pixar Animation Studios, Royole Corp., Sony Entertainment, Sony Music, Stereo D, StoryTech, StreamTV Networks, Technicolor, Unity Technologies, Universal Studios, V-Nova, Virtual Reality Company, Walt Disney Studios, Warner Bros. ve Xperi.

Ayrıca The Advanced Imaging Society ve The VR Society’nin Birleşik Krallık, Belçika, Çin (Pekin ve Hong Kong), Japonya, Yeni Zelanda ve Kanada’da uluslararası şubeleri bulunmaktadır.

# # #
VROnTheLot
TheVRSociety.com
Facebook: VR Topluluğu
Twitter: @TheVRSociety — #VR
OnTheLot, #VRSociety, #VR, #AR

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.