Dün gece JURASSIC WORLD: FALLEN KRALLIK’ı izledim. AVX 3D’de ve harika zaman geçirdim. Kesinlikle bir patlamış mısır filmi ve kesinlikle korku öğeleri içeriyor, herhangi bir ölçüye değer herhangi bir dinozor filmi olmalıdır. Filmden nefret edenler olacağını bildiğimi söyleyeceğim (%50 Domatesmetre) şu anda spoiler vermeden giremeyeceğim nedenlerden dolayı – ama bazen patlamış mısır filmlerini severim.

JWFK Perşembe önizleme gösterilerinde 15.3 milyon dolar kazandı ve bu hafta sonu gişeden 140 milyon dolarlık bir pay alması bekleniyor. Yurtdışında şimdiden 450 milyon dolar kazandı zaten açıldığı yer.

3D iyi ve kesinlikle filmden herhangi bir şekilde etkilenmedi. Üretim bir 3D dönüştürme yani geleneksel 2D kameralarla çekilmiş ve sonradan dönüştürülmüştür. Derinlik benim için daldırma ekledi ve Aslında bir atış sırasında biraz zıpladım – ki bu benim için nadirdir. Onu seveceksin!

Yönetmen JA Bayona, Steven Spielberg’in orijinaline büyük saygı gösteriyor bu geziyle ve bu sahnelerin her saniyesini sevdim. Gördüğünde anlarsın 🙂

Sonlara doğru bu filmde akıllara durgunluk veren birkaç bükülme var. şoklara hazırlıklı olun.

İşte filmin hikayesi:
Jurassic World tema parkının yıkılmasından üç yıl sonra, Owen Grady ve Claire Dearing, patlamak üzere olan bir yanardağdan kalan dinozorları kurtarmak için Isla Nublar adasına geri dönerler. Yakında tüm gezegeni tehdit eden bir komployu ortaya çıkarırken korkunç yeni dev dinozor türleriyle karşılaşırlar.

Oyuncu kadrosu:
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Rafe Spall, Justice Smith, Daniella Pineda, James Cromwell, Toby Jones, Ted Levine, BD Wong, Geraldine Chaplin, Jeff Goldblum, Robert Emms, Peter Jason, John Schwab, Sam Redford, Charlie Rawes, Patrick Crowley, Ronan Summers, Daryl Kwan, Eric Kofi Abrefa, Ben Peel, Mark Griffin, Gil Kolirin

Yönetmenler:
JA Bayona

Üreticiler:
Frank Marshall, Patrick Crowley, Belén Atienza, Thomas Hayslip, Colin Trevorrow, Steven Spielberg

Yazarlar:
Colin Trevorrow, Derek Connolly, Michael Crichton

JURASSIC DÜNYASI: DÜŞEN KRALLIK Şimdi oynuyor.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.