Jason Mamoa’nın yardıma ihtiyacı yok! Benimle dalga mı geçiyorsun? Hadi. Ve yönetmen James Wan da aynı fikirde. Genellikle bu günlerde, süper kahraman filmleri, film için yıldız güçlerini ödünç almak için destekleyici bir oyuncu kadrosu getirecektir. ama aynı zamanda evren ve herhangi bir topluluk filmi için heyecan yaratmak için – ADALET LİGİ gibi.

Ancak AQUAMAN, Batman, Superman ve diğerleri olmadan Black Manta ve King Orm ile karşılaşacak.

Wan diyor ki: “Hikayeyi AQUAMAN dünyasına saklamak ve filmlerinde diğer karakterlerin ne yaptığı ve bunun bizi nasıl etkileyeceği konusunda endişelenmek zorunda kalmamak istedim. Sadece en basit yolun onu temiz tutmak olduğunu düşündüm – basit tutun ve bırakın. bir AQUAMAN hikayesi olacak.”

Diye devam ediyor: “Onlara bunun daha büyük bir evrenin parçası olduğunu anladığımı ve saygı duyduğumu söyledim ama günün sonunda anlatmak istediğim hikayeyi anlatmak zorundayım ve karakteri de geliştirmek istiyorum. Stüdyonun saygı duyduğu bir şeydi. hakkında… benim filmimde bir şekilde başlıyor ve sonunda çok farklı oluyor. Bu klasik bir kahramanın yolculuğu. Hikayemizi Kılıç ve Taş’a benzetiyorum, kral olma yolculuğunu anlatan çok Arthurvari bir hikaye.”

Mükemmel! Bu saf bir James Wan filmi. Tam olarak umduğum şey – getir!

Tabii ki, kredi sonrası sahneler tartışılmadı. Çooook… işte bu. Potansiyel olarak, sonuçta bir miktar ADALET LİGİ etkisi olacaktır.

İşte filmin hikayesi:
Warner Bros. Pictures ve yönetmen James Wan’dan yedi denizin geniş, görsel olarak nefes kesici sualtı dünyasını kapsayan aksiyon dolu bir macera, başrolde Jason Momoa’nın oynadığı AQUAMAN geliyor. Film, yarı insan, yarı Atlantisli Arthur Curry’nin başlangıç ​​hikayesini gözler önüne seriyor ve onu hayatının yolculuğuna çıkarıyor. bir kral olmak için doğmuştu.

Filmde ayrıca Amber Heard (“Justice League”, “Magic Mike XXL”) bir ateş savaşçısı ve Aquaman’in yolculuğu boyunca müttefiki olan Mera rolünde; Atlantis tahtının konseyi Vulko rolünde Oscar adayı Willem Dafoe (“Platoon”, “Spider-Man 2”); Atlantis’in şu anki Kralı Orm/Ocean Master rolünde Patrick Wilson (“The Conjuring” filmleri, “Watchmen”); Atlantis kabilesi Xebel’in Kralı Nereus rolünde Dolph Lundgren (“The Expendables” filmleri); İntikamcı Kara Manta olarak Yahya Abdul-Mateen II (yaklaşan “Baywatch”, “Netflix’s The Get Down”); ve Arthrur’un annesi Atlanna rolünde Oscar ödüllü Nicole Kidman (“The Hours” “Lion”); ayrıca Atlantis Komando Kaptan Murk rolünde Ludi Lin (“Power Rangers”); ve Arthur’un babası Tom Curry rolünde Temuera Morrison (“Yıldız Savaşları: Bölüm II – Klonların Saldırısı”, “Yeşil Fener”).

Wan, David Leslie Johnson-McGoldrick (“The Conjuring 2”) ve Will Beall (“Gangstar Squad”, TV dizisi “Training Day”) tarafından yazılan senaryodan, DC’den karakterlere dayanan Geoff Johns ve James Wan ve Will Beal tarafından yönetiliyor. , Aquaman Paul Norris ve Mort Weisnger tarafından yaratıldı. Peter Safran ve Rob Cowan’ın yapımcılığını üstlendiği filmin yapımcılığını Deborah Snyder, Zack Snyder, Jon Berg, Geoff Johns ve Walter Hamada üstleniyor.

Wan’ın kamera arkasındaki ekibi, Oscar adayı görüntü yönetmeni Don Burgess (“The Conjuring 2”, “Forrest Gump”), beş kez kurguculuğu yapan Kirk Morri (“The Conjuring” filmleri, “Furious 7”, vb.) gibi sık sık işbirlikçilerinden oluşuyor. “Insidious” filmleri) ve yapım tasarımcısı Bill Brzeski (“Öfkeli 7”). Onlara kostüm tasarımcısı Kym Barrett (“The Matrix” üçlemesi, “The Amazing Spider-Man”) ve besteci Rupert Gregson-Williams (“Wonder Woman”) katılıyor.

www.Facebook.com/AquamanMovie
www.Twitter.com/AquamanMovie
www.Instagram.com/AquamanMovie
www.AquamanMovie.com

Fragmanı henüz görmediyseniz – bir göz atın! Şu anda 37 milyon izlenmede:

AQUAMAN sinemalarda açılıyor 21 Aralık IMAX 3D, 3D ve düz olarak.

Kaynak: EW

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.