Görünüşe göre CineEurope’dan bazı hayranlar biraz bilgi sızdırıyor gördükleri hakkında Son zamanlarda Captain Marvel ile ilgili. Yani Brie Larson’ın karakteri gerçekten Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) lideri. Kim söyledi? bilmiyorum.

Ama görünüşe göre, izleyicilere gösterilen içerik aynı zamanda Captain Marvel’ın güçlerini de gösteriyordu. ve onun hakimiyeti. Larson, E’ye söyledi! son zamanlarda (aşağıdaki videoya bakın): “O çok güçlü – gezegenleri hareket ettirebiliyor. Bu yüzden benim için şöyleydi – bu güçle ne kadar ileri gidebilirim?”

Dostum, ne getirdiğini görmek beni heyecanlandırıyor. Ve benim için Brie Larson mükemmel bir oyuncu.

Arkadaşlar size soru: İçeriğin, MCU serisinin geçici liderliğini üstlenen CM’ye atıfta bulunduğunu düşünüyor musunuz? Yoksa kalıcı mı? Başka bir deyişle, AVENGERS: INFINITY WAR’da bazı karakterlerin öldürüldüğünü düşünüyor musunuz? yaşayanlar diyarına nihai bir dönüş yapacak mı?

** AVENGERS 4 SPOILER UYARISI **
POTANSİYEL SPOİLER İSTİYORSANIZ DAHA FAZLA OKUMAYIN

Ne de olsa, Nick Fury’nin kendisi, Samuel L. Jackson, AVENGERS 4’ü çekerken Vulture’a şunları söyledi: “Kim gerçekten öldü ve kim gerçekten Marvel tozunun lapa lapa rüzgarına kapıldı, bilmiyorum ama Kaptan Marvel’in kim olduğunu ve ne olduğunu bildiğim için bana söylemelerine bile gerek olmayan bir çözüm olduğunu biliyorum. tüm bunlar demek.”

Jackson daha da ileri gitti Kaptan Marvel olduğunu söylüyor “en güçlü karakter” MCU’da – kahramanlar ve kötüler de. O kilit adamlar.

CAPTAIN MARVEL, bir Mart 2019 serbest bırakmak.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.