Açık! San Diego’daki Comic-Con’a gidiyorsanız, bir James Cameron’ın ve Robert Rodriguez’in ALITA: BATTLE ANGEL’ini görme fırsatı!… başarılı olursan bir çöpçü avını tamamla zamanında (Kapmak için sadece 100 bilet var) etkinliğe bilet kazanmak için.

Av, Comic-Con’da 6 standı ziyaret etmeyi içeriyor (Loot Crate, Sideshow (Prime 1)), Sideshow (Hot Toys), Weta Workshop, Titan Entertainment, Funko) çıkartmaları toplamak için. Etkinliğin Con’da olmayacağını, bunun yerine Regal Tiyatrosu Horton Plaza (bu Cuma, 20 Temmuz).

Tamam, bu bir gizli bakış, ama olacak bazı oyuncularla soru ve cevaplar (Rosa Salazar ve Keean Johnson), Rodriguez ve yapımcı Jon Landau.

Landau diyor ki: “Onu özel yapan şey, tipik bir James Cameron filminin markalarına sahip olması. Evrensel temalara sahip güçlü bir kadın kahramanı var. Alita bir karakter olarak kendini keşfetme yolculuğuna çıkıyor. Kendini önemsiz bir kız olarak görüyor. Yolculuğu boyunca, içinde bir fark yaratma yeteneğinin olduğunu fark etti. Bugün bundan daha büyük bir evrensel mesaj düşünemiyorum.”

QandA tek başına çabaya değer, ama elbette, gizlice bakış, tiyatronun çatısını havaya uçuracak. Keşke bu yıl gitseydim! Eğer gidiyorsanız ve meydan okumaya hazırsanız – iyi şanslar!


ALITA: BATTLE ANGEL’in piyasaya sürülmesi planlanıyor 21 Aralık 2018.

Kaynak: THR

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.