Better Call Saul’un devam filminin zaman çizelgesi, geçmişe yapılan göndermelere ışık tutuyor, ancak mükemmel bir ayrıntı, Gene’nin hala her gün Kim Wexler’ı düşündüğünü kanıtlıyor.

mükemmel Daha İyi Çağrı Saul Paskalya yumurtası, Jimmy McGill’in Kim Wexler’a olan sevgisinin devam ettiğini kanıtlıyor – Gene zaman çizelgesine bile. Şimdi Ekim 2010’da gerçekleştiği doğrulandı, Daha İyi Çağrı Saul‘nin siyah-beyaz dönemi, olayın hemen sonrasını anlatıyor. Kötü kırma, Saul Goodman’ın “Gene Takavic” takma adıyla Nebraska, Omaha’da yaşadığı yer. Çünkü Saul Albuquerque’den aceleyle ayrıldı ve sözde tamamen farklı bir adam olmak için, geçmişinin hatırlatıcıları yetersizdir. Saul Goodman’ın eski evi ve ofisi Kim Wexler’e (masa, manzara resmi, tekila şişesi tıpası, vb.) baş sallamalarıyla doluydu ama Gene’nin dünyası kasvetli ve boştu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Ve şimdi izleyiciler nedenini biliyor. Daha İyi Çağrı Saul 6. sezondaki “Fun & Games”, Howard Hamlin’in ölümüyle sonuçlanan entrikalarının ardından Kim’in Jimmy’den nasıl ayrıldığını ortaya çıkardı. Daha İyi Çağrı Saul‘in ilerisi, Jimmy’nin hayatını o zamandan beri süslemediğini – Kim’in Albuquerque’den ayrıldığını ve önümüzdeki altı yıl boyunca uzak kaldığını, kayıp olduğunu ima ediyor. Kötü kırma Baştan sona. Saul Goodman’ın Kim’in eşyalarıyla etrafını sarması, Heisenberg yıllarında onu hala sevdiğini kanıtladı, ancak küçük bir ayrıntı, bu duyguların Gene’nin zaman çizelgesi tarafından hala azalmadığını doğruluyor.

İlgili: Gene’nin Saul Goodman Gömleği Fark Ettiğinizden Daha Derin


Gene Cottonwood Mall’da dolaşırken Daha İyi Çağrı Saul 6. sezon, 10. bölüm, bir KC Royals beslenme çantası taşıyor. İlk olarak 3. sezonda görülen beslenme çantası, yatakta sık sık KC Royals forması giyen Kim Wexler’e ince ama doğrudan bir göndermedir. Daha İyi Çağrı Saulprequel zaman çizelgesi. Gene’nin önceki hayatından geriye kalan tek şey bir havalandırma deliğine gizlenmiş küçük bir ayakkabı kutusudur, ancak bir KC Royals çantası kullanarak – Gene’nin kendisinin hiçbir bağlantısı olmayan bir ekip – sandviçlerini taşımak için Kim, hayatının bir parçası olarak kalır. . Gene açıkça ayrılıklarını atlatamadı ve aktif olarak eski karısına bağlı hissetmenin yollarını arıyor. Bu durumda, her öğle yemeği molası Gene’e Kim’in büyük beden geceliğini hatırlatır. Rağmen Daha İyi Çağrı Saul 6. sezon, Gene’nin KC Royals beslenme çantasının ilk görünümü değil, Kim’in kaderini bilmek, izleyicilerin artık Paskalya yumurtasının neyi temsil ettiğini bildiği anlamına geliyor – yas veya keder değil, aşk.


Gene’nin Öğle Yemeği Kutusu Daha İyi Bir Çağrı Saul Bitirme İpucu mu?


Better Call Saul'da Kc Royals beslenme çantası

Gene Takaviç’in KC Royals beslenme çantası, Kim Wexler ile görsel bir bağlantıdan başka bir şeyi temsil etmeyebilir, ancak Paskalya yumurtası potansiyel olarak büyük bir rol oynamak Daha İyi Çağrı Saulbitiyor. Şimdi Kim Wexler, hayatta kalmak için Gus Fring ve Lalo Salamanca’da başarılı bir şekilde yol aldı. Daha İyi Çağrı SaulOnun ve Gene arasındaki dokunaklı bir birleşme, yan dizinin en popüler bitiş teorisi haline geldi. Ayrıldıktan sonra çiftin iletişimini kaybettiğini varsayan Gene, arayışının nereden başlayacağını bilemezdi. KC Royals beslenme çantası cevabı içerebilir.

Genç Kim Wexler, Nebraska, Red Cloud’da, eyaletin Kansas sınırının hemen yanında, Kraliyetlerle olan bağlantısını açıklayarak büyüdü. Kim’in çocukluğu tam olarak mutlulukla dolu olmadığı için Jimmy’yi terk ettikten sonra Red Cloud’a dönmesi pek mantıklı gelmiyor. Ancak Kim, en sevdiği takımın oynadığı Kansas City’de yepyeni hayatına başlamış olabilir – tanıdık bir yerde, ama aynı zamanda yeni bir başlangıç. KC Royals beslenme çantası, Jimmy’nin bunu anlamasına yardımcı olabilir ve Daha İyi Çağrı Sauldizi finali.


Entrikaya ek olarak, AMC’ye Kim’in KC Royals gömleği hakkında sorular soruldu. kansas şehir yıldızı 2016 gibi erken bir tarihte ve ayrıntıyı “ile yapılmış bir seçim” olarak tanımlayarak yanıt verdi.düşünce ve niyetBu cevap, Kim’in Nebraska’lı olduğunu ima eden gömleğe atıfta bulunabilirken, Daha İyi Çağrı Saul Kim Wexler’in Gene zaman çizelgesi konumunu (neredeyse) en başından beri açık bir şekilde saklıyor musunuz?

Daha Fazla: Walt & Jesse Better Call Saul’un Gen Zaman Çizelgesi’nde Görünebilir mi?

Daha İyi Çağrı Saul Pazartesi günü AMC’de devam ediyor.

Tiffany Franco-kilo kaybı-resimler-90 Günlük Nişanlısı

90 Günlük Nişanlısı: Tiffany’nin Büyük Kilo Kaybını Gösteren En Popüler Fotoğrafları


Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.